Wpis z mikrobloga

@Dziadkuje-zielonkem: mój najlepszy koncert blakmetalowy to było Inqusition ! grali bez jakiś głupich światełek, sztucznych ogni i gołych bab, ale muzycznie przeprowadzili apokalipsę !
jak tak dalej pójdzie to blak metal będzie traktowany jak taki lordi :p matki z dziećmi będą przychodzić na koncerty aby zobaczyć czarnego klałna, albo poznać nowe przepisy kulinarne, albo popatrzeć jak dzieci kłócą się o tagi (ʘʘ)
ale ale, zawsze można zostać
@Kotniepies: z tą wodeczka i piwerkiem to nie wiem skad wiesz. Ale co do wizuali kapel to może zbyt pojechalem. Szanuje performance. I inne rozjeby sceniczne. Tylko co? Fleurety wptowqdzil tancerki baletowe, mayhem resztki z rzezni, behemth darl biblie... No i? To może robić wrażenia na mojej babci ale raczej na przestymulowanych mozgach aktualnych odbiorców, to tylko guslarskie chwyty. Tak jak mówisz, jak coś ma klimaat i wyrywa z kapci to
@alcest: tworząc kiedyś zina o scenie bm w latach 90 pisałem do tych co nie grali koncertów i chcieli być bardzo off. Jak im przesyłałem zapytania pocztą tradycyjną bo takie były czasy odsylali mi z odpowiedziami swoje wydrukowane zdjęcia z wysunieta szczęka gdzieś na tle drzewa. Nie powiem. Trochę mniee leczyli