Wpis z mikrobloga

Pomoże mi ktoś ogarnąć, jak działają nagrody w Battle League? Chciałabym dostać w nagrodę pokemona (z nadzieją na tą legendę, co jest teraz dostępna, bo z raidów mam małe szanse). Mam rank 4, pokemon jest czwartą nagrodą. Wygrałam z "bulem" dwie walki, klikam na nagrody (dust i TM), ciesząc się, że jeszcze dwie walki, po czym każe mi się "claim rank" i mam nowe okno - pokemon znowu na czwartym miejscu. Wygrałam chyba z 6 walk i nic, żadnego pokemona :/
#pokemongo
  • 17
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@-pafel: no troszkę pech, mi wcześniej też leciały ciągle tepigi i inne śmieci xd
Teraz na szczęście jest lepiej. Raz dostałem legendę, a tak to dość często larvitary dostaję.

Kiepsko jest jednak z tym, że już wygrywam walkę, używam ataku specjalnego żeby jeszcze dobić przeciwnika, a atak się nie kończy. Gra się zawiesza tuż przed wykonaniem ataku specjalnego i nie da się nic zrobić, jedynie ją wyłączyć lub ewentualnie mogę się
@Travvelerka: Z premium raid passem wygrałam wczoraj dwie walki w great lidze i od razu wpadł Darkrai ( ͡° ͜ʖ ͡°) 9 złotych malin straciłam tak wyskakiwał, ale na szczęście się złapał ( ͡° ͜ʖ ͡°)