Wpis z mikrobloga

Spermiarze i normictwo są złem tego świata, nie jakieś wojny, koronawirusy, powodzie, pożary czy tornada. To oni zniszczyli ten świat do granic możliwości, no i p0lactwo oczywiści też ma w tym swój udział ale to materiał na inny wpis. Przez spermiarstwo rozowympaskom całkiem sie w dupach poprzewracało. Takiej #!$%@? sytuacji nie było nigdy, znam opowieści ludzi starszych i wiem jak wyglądało to kiedyś.

Przykładowa sytuacja z wczoraj, jade sobie na zakupy. Zakupy zrobione i sobie kulturalnie palę na parkingu, jakaś różowa sie gapi na mnie jak staruszka na święty obraz z papajem xDDD No ale nic, ja nie zwracam na to szczególnej uwagi. Typiara wsiada do samochodu i wyjeżdża i co? dalej sie na mnie gapi xDDD prawie #!$%@?ła w inne zaparkowane auto bo zamiast patrzeć jak wyjeżdża to wzrok skierowany w moją stronę, i teraz pytanie zagadała? oczywiście że nie bo spermiarstwo przyzwyczaiło księżniczki że to ja musze zagadac mimo że to ja podobam sie jej xDDD No debile po prostu.

Dlaczego podczas podróży po europie piękne francuzeczki czy włoszki nie miały problemu same zagadać? Brak kompleksów? a może normalne wychowanie?

#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #niewychodzimyzprzegrywu #depresja #logikarozowychpaskow #zwiazki #przemyslenia
  • 86
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: Problemem dzisiejszych kobiet jest to, że są wyrachowane, roszczeniowe, bierne i księżniczkują. Więc, żeby upewnić się, że są wartościowe i zaangażowane, czyli nie mają głupiej kobiecej dumy #!$%@? w kosmos przez beciaków - warto poczekać aż taka kobieta sama zagada, a zwłaszcza gdy to ona się przecież pierwsza zainteresowała.
  • Odpowiedz
@George_Constanza a nie było tak że rzuciła na ciebie okiem i poszła dalej, a resztę sobie odpowiedziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ten wylew frustracji świadczy o tym że czegoś co jednak brakuje, i jest to zainteresowanie ze strony kobiet
  • Odpowiedz
@George_Constanza: Nie oczekuj od p0lskich księżniczek że ruszą swoje dupsko z cellulitem i podejmą jakąś inicjatywę.

Dlaczego podczas podróży po europie piękne francuzeczki czy włoszki nie miały problemu same zagadać? Brak kompleksów? a może normalne wychowanie?


Generalnie p0lki mają kija w dupie, ponieważ z ich punktu widzenia inicjowanie kontaktu z Polakiem to jest całkowita utrata godności (której i tak nie mają wcale). Taka reakcja z ich strony spowodowana jest w dużej
PeposAutismos - @GeorgeConstanza: Nie oczekuj od p0lskich księżniczek że ruszą swoje ...
  • Odpowiedz
@George_Constanza: Polki już takie są, chowane całe życie na ksiezniczki, a dodatkowo mężczyzni często chowani przez matki z takim mindsetem idą świąt się poniżać i utwierdzać obecny układ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pepos_Autismos: Sorry ale jeśli myślicie, że każda laska chce was poderwać bo się nas jopi to jesteście śmieszni. Plus będąc na wykopie widziałam tylko 2 ładnych wykopków na #pokazmorde (Ten damianowski i Winterfresz), reszta jest zdecydowanie poniżej przeciętnej. Tym się będę sugerować. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz