Wpis z mikrobloga

,,Daniel. Pierwszy ogień"

Uszczypnijcie mnie, bo chcę wierzyć, że śnię!

Ale od początku! Zgodnie z zapowiedzią przedstawię wam raport z podbojów Daniela.

Randka pierwsza: 23 letnia studentka prawa, nastawiona na karierę

Daniel udał się na randkę z ową dziewczyną, mając dwa rekwizyty w rękach. W jednej dłoni miał bukiet róż, a w drugiej pierścionek o wartości 450 zł. Pomimo tego, iż zaklinałem go na wszystkie świętości, by tego nie robił, Daniel wziął sobie za punkt honoru zaimponowanie dziewczynie, w ten mało wyszukany sposób.

Udawszy się do parku, w którym byli umówieni, Daniel z miejsca postawił dziewczynę na piedestale, wyznając jej na wstępie, że jest najpiękniejszą kobietą pod słońcem. Zanim to jednak zrobił zadał 2 pytania:
Pierwsze: ,,Czy mogę Cię pocałować w policzek"?
Drugie: "Gdzie idziemy?"

Na pierwsze pytanie laska odpowiedziała skinieniem głowy, pokazując mu palcem, żeby ją pocałował w usta. Po pocałunku zaprosiła go do najdroższej restauracji w Warszawie deklarując, że za wszystko zapłaci. Wiedziała, że Daniel, jako osoba nieskalana libertariańską pogonią za pieniędzmi, nie ma grosza przy dupie.

W restauracji Daniel, jako osoba nie obyta w konwenansach, z uporem maniaka wystawiał się na pośmiewisko. Nie umiał używać sztućców, podpierał głowę ręką, wycierał ręce w obrus itp. Lista wieśniackich zachowań Daniela zdała się nie mieć końca. Pozostali goście wzdrygiwali się na jego widok, a osoby tamże pracujące, kręciły przecząco głową z niedowierzaniem. Jedyną osobą, której to nie przeszkadzało była dziewczyna z którą przyszedł. Wpatrzona w niego jak w obrazek...

Po kolacji dziewczyna zamówiła taksówkę... i zabrała Daniela do siebie. Po dotarciu na miejsce nie owijała w bawełnę. Rozebrała się, stanęła przy oknie, podciągnęła rolety i rzekła wypinając się przy tym ,,Zerznij mnie tu, żeby wszyscy widzieli". Daniel jako osoba nieasertywna, podbiegł do okna i czym prędzej zabrał się do wykonania dzieła. Pieprzyli się jak króliki, aż do rana. Na pożegnanie dziewczyna pocałowała go namiętnie i powiedziała ,,Do zobaczenia". Daniel udał się w kierunku domu.

Czy ktoś może mi to wytłumaczyć??? Przecież On oprócz wyglądu nic sobą nie reprezentuje!

Co było czynnikiem, który zadecydował, że Daniel odbył upojną noc z tak zajebistą laską? No bo przecież nie wygląd...

P.S. Dzisiaj Daniel idzie na randkę z tą byłą modelką. Napiszę raport z tego wydarzenia

Dobrego dnia Panowie

#blackpill #redpill #przegryw #wygryw #p0lka #pua #daniel #tinder
  • 5