Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ludzie, którzy piszą że wykopowa akcja usuwania kont na bolt nie ma sensu.

Otóż nie wiem czy wiecie, ale wszelkie kampanie marketingowe polegają na tym, aby:
a) zdobyć nowych klientów
b) utrzymać aktualnych klientów

Marketingowcy są rozliczani z każdego ruchu. To nie jest tak, że oni wymyślą jakieś cuda na kiju i nikt za to nie beknie nawet jeśli kampania przyniesie straty. Właśnie beknie, ja jestem pewny że ten kto wymyślił tę cudowną promocję już się tłumaczy przed swoimi przełożonymi.

#bolt #pracbaza #dyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestembogaty no i go sprzedadzą. Tylko nie wam ( ͡º ͜ʖ͡º) ale co ja się będę kłócił, wiadomo że przeciętny wykopek ma wiedzę większa niż cały dział marketingu międzynarodowej korporacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestembogaty już nie mówię nawet o tym że reklama może mieć xx celów, choćby zwiększenie świadomości marki, kreowanie wizerunku, wejście na nowe rynki, itd. taki as na pewno to wie, tylko zapomniał
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: I o to mi cały czas chodzi. Po co to gdybanie, że w Bolcie głowy lecą i prezes z głównej siedziby już leci #!$%@?ć marketingowcowi. Sprawozdanie finansowe pokaże jaki był wynik ich działań, na ten moment kwik o usuwaniu kont jest co najwyżej zabawny xD
  • Odpowiedz