Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ludzie, którzy piszą że wykopowa akcja usuwania kont na bolt nie ma sensu.

Otóż nie wiem czy wiecie, ale wszelkie kampanie marketingowe polegają na tym, aby:
a) zdobyć nowych klientów
b) utrzymać aktualnych klientów

Marketingowcy są rozliczani z każdego ruchu. To nie jest tak, że oni wymyślą jakieś cuda na kiju i nikt za to nie beknie nawet jeśli kampania przyniesie straty. Właśnie beknie, ja jestem pewny że ten kto wymyślił tę cudowną promocję już się tłumaczy przed swoimi przełożonymi.

#bolt #pracbaza #dyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevoz na pewno się nie podniosą po takim ciosie, zwłaszcza że trzon wykopu to piwniczaki, które nie wychodzą z domu, a jak już wyjdą to okazuje się że u nich volt nie jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaciasP: Widać, że nigdy w korpo nie pracowałeś.
Tutaj nie chodzi o to, że Bolt się po tym nie podniesie, bo oczywistym jest, że przetrwa.
Chodzi o to, że celem kampanii było utrzymanie klientów, a jak widać rezultat jest odwrotny.
  • Odpowiedz
@trevoz: @oiomek: u mnie w korpo są wskaźniki klientów - wolą zostawić 5 klientów którzy dają realny zysk niż zyskać 20 nowych z których #!$%@? wie co będzie. Liczba założonych kont ładnie wygląda w excelu - liczy się jeszcze zysk jaki te konta/klienci wypracowują. Dlatego tutaj pewnie mimo przybycia 20 nowych klientów marketingowiec może dostać zjebe za to że stracił 5 klientów którzy robili realny dość spory przychód.
  • Odpowiedz
a może chodziło o darmową reklamę, która im robicie?


@MaciasP: jaka reklamę? O czym ty piszesz zielonko? CELEM REKLAMY JEST SPRZEDANIE PRODUKTU POPRZEZ JEGO PROMOCJE, a w tym wypadku, to będą mieli strate - zajebisty marketingowiec by z ciebie był...
  • Odpowiedz