Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ludzie, którzy piszą że wykopowa akcja usuwania kont na bolt nie ma sensu.

Otóż nie wiem czy wiecie, ale wszelkie kampanie marketingowe polegają na tym, aby:
a) zdobyć nowych klientów
b) utrzymać aktualnych klientów

Marketingowcy są rozliczani z każdego ruchu. To nie jest tak, że oni wymyślą jakieś cuda na kiju i nikt za to nie beknie nawet jeśli kampania przyniesie straty. Właśnie beknie, ja jestem pewny że ten kto wymyślił tę cudowną promocję już się tłumaczy przed swoimi przełożonymi.

#bolt #pracbaza #dyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fan_comy: Jestem w stanie w to uwierzyć. Ja tam nie jestem na bieżąco z tą aferą, ale tyle świąt jest w roku i nigdy przez lata pracy w korpo nie spotkałem się z tym żeby marketingowiec #!$%@?ł taki numer - z nierównością płci, zniżką dla jednych itp

Jak są promocje to kody są dla wszystkich. A korpo potrafi być brutalne, wystarczy że będą za duże straty, choćby wizerunkowe i osoba
  • Odpowiedz
@trevoz: Ciekawe ile osób skasowało konta.. żeby miec chociaż jakiś zarys.. Ja skasowałem, na wykopie tez pewnie ze 2 czy 3 osoby. Ale ciekawe czy chociaż 50 się uzbierało w skali kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chodzi o to, że celem kampanii było utrzymanie klientów, a jak widać rezultat jest odwrotny.

@trevoz: Widać to jedynie wielkie poruszenie na wykopie wśród obrażonych piwniczków. Wątpię aby innych ludzi to interesowało jak bolt wyjdzie im taniej niż często droższy uber.
  • Odpowiedz