Wpis z mikrobloga

@Lililijka: Dla mnie narkotyki sa dla idiotow ale warto grzyby lub lsd raz sprobowac. Jedyny warunek to z kims kto nie wezmie i ufasz np. polozyc sie na lace w ladny sloneczny dzien. Nigdy nie bralem ale podobno warto. Zadne proszki bo to syf i niszczy organizm ogromnie.
  • Odpowiedz
@Lililijka mozesz zaczac od koki fajnie pobudza i masz konrole nad myslami, osobisxie mdma pomoglo mi otworzyc oczy na wiele kwestii w moim zyciu sluchanie muzyki juz nigdy nie bedzie takie samo chyba to jedna z moich ulubionych uzywek, wiecej nie powien bo nie bralam, lsd musisz miec poukladane w glowie dlatego jeszcze sie odwazylam, chcialbym jeszcze wziac grzybki w celach terapeutych. Generalnie nie obawiaj sie, jezeli znasz umiear, zle slowa na
  • Odpowiedz
@Lililijka: brałem przeróżne gówna w życiu, na szczęście nie mam tendencji do uzależnień. Niestety dużo dragów ma ciężki zjazd co mnie zniechęcało do ponownego próbowania, chociaż w większości i tak brałem więcej niż raz xD

Nie polecę Ci nic bo każdy ma inne działania. Haluny, wizje, błogość, uczucie "super mocy" itd.,ale zależy od organizmu bo mi np. po niby lajtowej trawie często wkręca się zła faza i mam lęki.
  • Odpowiedz
Ketamina - ponoć spoko, ale jest tylko dla koni( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shinigami26: śmiechamxD
Poza tym najbardziej rzeczowy post w temacie gratulacje!

Dla mnie narkotyki sa dla idiotow ale warto grzyby lub lsd raz sprobowac.

Zadne proszki bo to syf i niszczy organizm ogromnie.


@azertyazerty: jesteś ograniczonyxD forma substancji nic nie zmienia. Kofeinę tez możesz mieć w proszku, tak samo jak LSD czy psylocybine

@MuchomorSromotnikowy
Ok,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lililijka: narkotyki są przereklamowane, ale może to też wynikać z tego, że nie ma dobrych źródeł. Jak będziesz przypadkiem w Czechach, to spróbuj zielska, bo tam każdy sobie sam, legalnie, hoduje, a to robi różnicę. Jednak łatwo przedawkować, a wtedy ciśnienie spada do omdlenia ;)
Nie próbowałem wiele, ale na inne szkoda kasy. Stosunek cena/jakość na poziomie zero dla mnie.
Alkoholem najfajniej jest sterować #!$%@?ę ;)
  • Odpowiedz
@Lililijka: Nie słuchaj tych lamusów co ci odradzają w ogóle. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy dobrym BHP i świadomości co bierzesz, jest bardzo mała szansa wpakować się w uzależnienie albo problemy ze zdrowiem. Z umiarem wszystko dla ludzi - unikaj towarzystwa które tak się bawi co weekend.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Subiektywna ocena. Próbowałem raz będąc na ssri i prawdę mówiąc słabizna straszna, okropne w smaku (kryształ), pali w nozdrza i tylko w sumie rzygałem niespodziewanie przez to. Co nie znaczy ze jest to zła substancja, po prostu więcej tego nie tkne i raczej staram się unikać polecania innym tego co samemu bym nie tknął
  • Odpowiedz