Wpis z mikrobloga

@Lililijka: grzyby i LSD wg mnie warto spróbować chociaż raz, ciekawe doświadczenie i fajne wspomnienia... Pod warunkiem że przyjęte w kontrolowanych warunkach z kimś doświadczonym, komu ufasz, nigdy samemu no i ważny aspekt o którym często ludzie zapominają - będąc w dobrej kondycji psychofizycznej. Mocno odradzam branie psychodelików jak 3 dni temu rozstalas się z chłopakiem, masz problemy w pracy albo jak boli Cię ząb.
Wszelakie proszki wciągane przez nos, pigułki
  • Odpowiedz
@Lililijka: Koko, daje +100 do pewności siebie i fajna euforie, nie ma po niej mega odczuwalnego zjazdu, czasem nawet w ogole. MDMA, tutaj nawet nie będę się rozpisywał, tego trzeba spróbować samemu.
  • Odpowiedz
@Lililijka: leżę sobie teraz właśnie na zawale. U ziomeczka. On śpi jak zabity bo mu zeszło a ja od 3 godzin przewracam się w łóżku po imprezie i nie mogę zasnąć. Jest 8 rano. Przy dobrych wiatrach pójdę spać za godzinę dwie, pewnie odetnie mnie na parę godzin.imoreza była przednia ale zawsze płaci się niewygodną cenę później.
  • Odpowiedz
@Lililijka: Najlepiej spróbować zielsko (sativa vs indica), LSD, grzybki (psylocybina) albo DMT. Bezpieczne substancje, nie uzależniają ani fizycznie ani psychicznie (zielsko akurat trochę psychicznie uzależnia, ale po dwóch dniach od zajarania już nic nie ciągnie). Nie da się przedawkować, dają fajne wrażenia i ogólnie super. Z rzeczy których nie polecam to mdma oraz ciężkie dragi. Syf straszny. Od opioidow z daleka bo silnie uzależniają i są niszczące dla organizmu.
  • Odpowiedz
@Lililijka ja próbowałem marihuany
Palenie nie działało, nic nie czułem. Zrobiłem ciastka z masła z ziolem i to jest po prostu rewelacyjne. Taki luz, taki dobry humor, wspaniałe kilka godzin (ciastko działa długo)
A jak wpływa na seks to mogę napisać na priv bo i tak mało kto uwierzy.
Koledzy brali jeszcze LSD, grzyby i MDMA
Polecają wszystko ale to nie dla mnie.
  • Odpowiedz
@Lililijka:
Koks(Kokaina) - uczucie bycia bogiem przez chwilę, ale łatwo można się uzależnić i drogi sport raczej dla celebrytów.
Opioidy- błogostan, uczucie bycia w "brzuchu matki", przyjemne ciepełko, ale jak wyżej łatwo się uzależnić, a po ciągu może zabić Cię własny stolec( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amfetamina - podkręca pracę mózgu i ogólnie organizmu na 150%, fajna na przykład do nauki albo sprzątania mieszkania. Niestety jak się
s.....6 - @Lililijka: 
Koks(Kokaina) - uczucie bycia bogiem przez chwilę, ale łatwo ...

źródło: comment_1583393928LmkLCQO1g4PS3483zmboQy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz