Wpis z mikrobloga

@NicoRosberg: mam dziwne przeczucie, że to zwyczajna zarzuteczka. Ale odpiszę.

Będąc w saunie suchej, możesz się okryć kiltem, ewentualnie ręczniczkiem bawełnianym itd. Wtedy nikt nie będzie oglądał tego co tam masz, ani jak bardzo podoba się ci ciałko spoconej 50-tki obok. Tutaj najważniejsze jest, aby żadna część Twojego ciała nie dotykała sauny - czyli pod nogi i pod dupę ręcznik.
W saunie parowej jesteś nago. I jest to wymagane.

Najwyraźniej masz
@grzemach: No nie wiem może i to kokpleksy a może i jakiś za duży wstyd. Z sauny nie korzystają same stare babki. Ile razy widzę jak idą tam całkiem niezłe babeczki. Nie wyobrażam sobie nie gapić się na taką. No po prostu nie. Od zawsze lubiłem patrzeć na dziewczyny i jakby taka fajna, zgrabna dupeczka usiadła koło mnie to bym się non stop gapił jej w cycki.
No nie wiem może i to kokpleksy a może i jakiś za duży wstyd.


@NicoRosberg: to jest niczym innym jak kompleks...

Ile razy widzę jak idą tam całkiem niezłe babeczki.

Nie wyobrażam sobie nie gapić się na taką. No po prostu nie.


@NicoRosberg: u mnie też chodzą fajne dziewczyny, ale nie wyobrażam sobie siedzieć i się gapić na którejś piesi, a tym bardziej na kolesi (wspomniane w innych wpisach). Poza
@grzemach: I właśnie dlatego nigdy nie chodzę do Sauny by nie być posądzonym o bycie przestępcą seksualnym :) Nie jestem w stanie nie gapić się w cycki seksownej dziewczynie.

Po prostu nie i koniec. Gdyby to powodowało jakieś interakcje i zachowania niestosowne to może i bym musiał iść do psychologa czy na inną kozetkę. Ale jak gapię się, to nic nikomu nie robię przecież.

Skąd takie zainteresowanie nagimi fotkami w necie,