Wpis z mikrobloga

@Kumagoro mi świętej pamięci dziadzio inżynier zrobił mi rysunek techniczny na technikę w czwartej klasie podbazy. Mieliśmy z tego przedmiotu wyjątkowa #!$%@? nauczycielkę xD Do dziś pamiętam jak przyszedłem z dostatecznym z tego rysunku i jego minę. #!$%@? mlaskał przy obiedzie i powiedział że on tam do szkoły jedzie jej to wytłumaczyć bo to jakaś #!$%@?. Każdemu gościowi w naszym domu to mówił i że to szkoła dla debili jest i się
@Kumagoro: Mi ojciec w podstawówce podyktował opowiadanie na polski i je oddałem, a pani stwierdziła, że jest dobre i fajne więc wzięła to na konkurs i się okazało, że wygrałem zajmując drugie miejsce. A prawda jest taka, że ze mnie jest #!$%@? debil i jechałem zawsze na dwójach i trójach xD Tak się bardzo dziwnie, źle z tym czułem odbierając nagrodę na apelu przy wszystkich ()
@Kumagoro: Pamietam jak chyba w 4 szkole podstawowej na matematyce ktoś podejrzał zadanie na sprawdzianie na 6 i jego rodzic to rozwiązał metoda na wstawienie x (nie przerabialiśmy wtedy tego materiału trzeba było to zrobić na chłopski rozum czy #!$%@? wie jak xD) finalnie chyba z 8 osob w klasie zrobiło te zadanie. Ja kompletnie nie wiedziałem jakim cudem do zadania matematycznego można wstawić literę to postanowiłem bezmyślnie nie przepisywać rozwiązania.