Wpis z mikrobloga

Nie zesraj się bordowy purysto


@scotieb: Jak widać po twoim głupkowatym komentarzu to nie ja się zesrałem. Zrobiłeś to ty, odpowiadając niemerytorycznie oraz chamsko. ¯\_(ツ)_/¯

Grzecznie stwierdziłem fakt, żeby zmobilizować cię do poprawy twojej (nieistniejącej) interpunkcji, a ty mnie tylko utwierdziłeś w moich domysłach. Brawo Jasiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FarQ No i bardzo dobrze. Rodzice często obnoszą się z dziećmi jak z jajkiem, nawet do 15 roku życia. A potem problem, że przegryw im wyszedł i on nie ma po co żyć. Dyscyplina, sport, cele, obowiązki to wszystko co może trzymać ludzi przy życiu i pozwala się rozwijać mając samozaparcie
@FarQ przecież w tym nie chodzi o to żeby robiło to codziennie i wyręczalo rodziców na 100% xD wykop jak zawsze mądry inaczej ale czego oczekiwać na portalu gdzie dużo osób pierwszy raz zaliczyło z dziwką w wieku blisko 30 lat.

Bardziej chodzi o nauczenie tych rzeczy żeby kilka, kilkanaście razy to zrobił i będzie umieć. A nie w wyhodowaniu se niewolnika xD
Pamiętaj, że na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami są również osoby w wieku szkolnym i biorą przykład z innych. A chyba obaj nie chcemy, żeby kolejne pokolenia były analfabetami. Elo.

@scotieb: Zobacz ile dostałeś plusów. Wyobraź sobie, że dziesięciolatkowie czytają twój komentarz, jakże plusowany, i uważają, że interpunkcja nie jest potrzebna.

Co się dzieje? Owczy pęd. Rozumiesz? Jeśli nie, to wbij sobie do tej ignoranckiej bani, że niepoprawna pisownia (NA FORUM
Pobierz
źródło: comment_1583377699hFayYMZJlzmp1QmI3RUQao.jpg
@FarQ wymiana żarówek... Super. Jak dziecko prąd popieści to kto za to odpowie


@Mahia: Raz się dowiedziałem że jeśli w pracy chciałbym wymienić żarówki to muszę mieć uprawnienia SEP do 1kV i ewentualne pozwolenie lekarskie do pracy na wysokościach. ( ͡º ͜ʖ͡º)