Wpis z mikrobloga

Testował już ktoś zapachy od Just Jack? Znalazłem taką listę i kilka wpisów na perfuforum:
Just Jack Tobacco Leaf -> Tom Ford Tobacco Vanille
Just Jack Italian Leather -> Tom Ford Tuscan Leather
Just Jack Wild Orchid -> Tom Ford Black Orchid
Just Jack Vetiver -> Tom Ford Grey Vetiver
Just Jack Homme Noir -> Tom Ford Noir for Men
Just Jack Black is Black -> Tom Ford Noir de Noir
Just Jack Lady Noir -> Tom Ford Noir pour Femme
Just Jack Noir Endurance -> Tom Ford Noir Extreme
Just Jack Neroli -> Tom Ford Neroli Portofino
Just Jack Oud Oak -> Tom Ford Oud Wood
Just Jack Patchouli -> Tom Ford White Patchouli
Just Jack Pure Carbon -> Tom Ford Anthracite
Just Jack Simply Blanc -> Tom Ford Soleil Blanc
Just Jack Moroccan Green -> Tom Ford Bois Marocain
#perfumy
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Overrr vetiver już można zacząć zarzucać na siebie, neroli ma za słabe parametry według mnie na teraz.
Czy lepsze jak zawsze zależy od gustu... Ogólnie Neroil wydaje mi się bardziej uniwersalny vetiver kojarzy mi się 35+
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaolin28 jeśli w tej cenie jest zbliżony przynajmniej trochę do al Haramain Amber Oud tobacco to na pewno warto ;D spróbować i dawać znać ;D Chociaż gdzieś czytałem że projekcja taka o. Dlatego też się nie decydowałem przy zamówieniu
  • Odpowiedz
@Greiz: Kojarzysz Mugler Cologne? Jeśli tak to jakbyś ocenił w porównaniu do tego Neroli?
Kupuje Italian Leather i cały czas waham się nad drugim. Vetiver bym wziął, ale boje się, że będzie zbyt dziadowa, a Neroli zbyt damski.
  • Odpowiedz
  • 1
@Overrr Neroil nie jest na pewno zbyt damska () Kiedy kończą się cytrusy zaczyna się troszkę drzewny zapach. Testowałem z Mugler'a tylko Pour havana. ()
Ja jakiś czas temu zastanawiałem się nad flakonem TF GV ale jak mam butelkę Vetivery JJ to już nie będzie mi potrzebne ;)
  • Odpowiedz