Wpis z mikrobloga

Testował już ktoś zapachy od Just Jack? Znalazłem taką listę i kilka wpisów na perfuforum:
Just Jack Tobacco Leaf -> Tom Ford Tobacco Vanille
Just Jack Italian Leather -> Tom Ford Tuscan Leather
Just Jack Wild Orchid -> Tom Ford Black Orchid
Just Jack Vetiver -> Tom Ford Grey Vetiver
Just Jack Homme Noir -> Tom Ford Noir for Men
Just Jack Black is Black -> Tom Ford Noir de Noir
Just Jack Lady Noir -> Tom Ford Noir pour Femme
Just Jack Noir Endurance -> Tom Ford Noir Extreme
Just Jack Neroli -> Tom Ford Neroli Portofino
Just Jack Oud Oak -> Tom Ford Oud Wood
Just Jack Patchouli -> Tom Ford White Patchouli
Just Jack Pure Carbon -> Tom Ford Anthracite
Just Jack Simply Blanc -> Tom Ford Soleil Blanc
Just Jack Moroccan Green -> Tom Ford Bois Marocain
#perfumy
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@Overrr

Przepiękny świeży zapach na wiosnę i na lato. Parametry rewelacyjne . Projekcja przez pierwsze 4 godziny petarda , trwałość 10 godzin na skórze . Zapach zbierający komplementy od kobiet. Polecam z całego serca. Stosunek ceny do jakości mistrzostwo świata.


Jeśli to prawda to za 50 zł /100 ml wykupuje cały zapas niczym Janusze maseczki z budowlanego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zabi96
@Overrr
To komentarz z notino o neroil .
Dziś również dostałem neroil, niestety nie miałem oryginału ze stajni Toma Forda żeby porównać. Ogólnie bardzo miłe zaskoczenie po otwarciu butelka mniej kiczowata (100ml) niż w przypadku małych butelek. Mam jeszcze Just Jack Vetiver, który jest bardzo bliskim klonem Grey vetiver.

Okazuje się, że wychodzi to z tej samej fabryki co Armaf CDNI nawet pieczątka pod flakonem
Greiz - @Zabi96 
@Overrr 
To komentarz z notino o neroil .
Dziś również dostałem nero...

źródło: comment_1583330139qN2fTrbOuxrM1tl3cDDKrW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Greiz: A jak sam zapach? Bo na tym głównie mi zależy :D Nie mam nic od nich póki co, myślę nad tym Italian Leather czy by nie spróbować. W sumie jak Neroli albo Vetiver będą miały pozytywne opinie to może też się skusze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Overrr Sam zapach bardzo ładny ale chciałbym żeby się ktoś wypowiedział jak wygląda podobieństwo do oryginału. Miałem brać jeszcze Tobacco Leaf ale mam jeszcze al Haramain Amber oud tobacco.
  • Odpowiedz
Neroli od Jacka jest nieco słodsze, w porównaniu do oryginału jest bardziej przystępne według mnie. Oryginał jak dla mnie zbyt gorzki. Neroli od Jacka spokojnie polecam. Parametry bardzo dobre może nawet lepsze od oryginału.
  • Odpowiedz
  • 3
@Qutaphone 90% podobieństwa do Toma Forda testowane nadgarstkowo ręką w rękę, jest minimalnie bardziej wygładzony a jeśli chodzi o parametry to trwałość podobna projekcja minimalnie mniejsza ale w tej cenie to dasz jedno psikniecie więcej i nie martwisz się o projekcje ;D
Jak pisałem już raz to encre Noire ze swoją vetivera i parametrami można przy tym Jack'u wyrzucić do kosza ()
  • Odpowiedz