Wpis z mikrobloga

@maszjo:

Zakazane jest nadużywanie pozycji dominującej na rynku właściwym przez jednego lub kilku przedsiębiorców.

Ty czytałeś w ogóle tę ustawę, czy Ty nie czytałeś w ogóle tę ustawę?
A skąd masz pewność, ze ta cena nie wynika ze zmowy kilku większych producentów środków dezynfekujących?


@maszjo: nigdy w niczym nie masz pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tutaj ewidentnie cena wynika z prawa popytu i podaży, więc ustawa antymonopolowa nie ma nic do gadania
zwłaszcza, że mówisz o zgłaszaniu małych handlarzy gdy sugerujesz, że to ich dostawcy podbijają ceny xd
@PanHagrid: Czy sprzedawcy detaliczni czy hurtowi to robią nie ma to znaczenia, wzrost ceny na poziomie kilkuset procent przy kilkunastoprocentowym wzroście popytu może nie wynikać tylko z praw ekonomii, ale również z nieuczciwych praktyk przeciwko konsumentom, od tego jest uokik, żeby to zbadać
@maszjo: bawią mnie tacy ludzie jak ty XD nie wiem czy żal ci dupe ściska bo ty na to nie wpadłeś miesiąc temu, czy że ktoś inny zarobi XD Chyba zapomniałeś dodać że "Janusze bizenesu" tak robią :D
@maszjo: P.S. pochwale się że sprzedawałem maski antysmogowe po 25zł w okresie listopad - styczeń i od wczoraj wystawiłem od nowa za 79,99 zł i mam zamiar stopniowo podnosić cenę. Weź mnie zgłoś do Dudy najlepiej
@kailer: Mnie bawią tacy jak ty, koło #!$%@? mi lata co sprzedajesz, więc po co o tym piszesz xD jak będę widział takie aukcje jak powyżej to będę to zgłaszał do uokiku, bo gardzę ludźmi, którzy wykorzystują ludzki strach żeby #!$%@? wygórowaną cenę produktu, za który normalnie się płaci 10 zł