Wpis z mikrobloga

Chciałem się pochwalić kolejnym awansem w mojej młodej karierze (manager biura, 23 lata here) - dostałem wczoraj służbowego MacBooka Pro, żebym miał komputer, jak jeżdżę na szkolenia na 2-3 dni do Warszawy raz w miesiącu oraz robię coś poza biurem () tak normalnie w biurze pracuje na iMacu :)

#chwalesie #pracbaza
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JEST-SUPER: #!$%@?, u mnie jedyna opcja żebym mógł zdalnie robić to macbook pro i jeszcze mi wtedy zabiorą desktopa z linuksem jak go wezmę. #!$%@? jabczane gunwo. Hejt motzno (°°
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: no brawo, dostać służbowy komputer w pracy to mało kto może sobie na taki luksus pozwolić. Wszyscy inni korpopracownicy pewnie na swoich pracują
  • Odpowiedz
WOW w pracy nie mam czasu wchodzić na żadne social media, więc dopiero teraz zobaczyłem ile odpowiedzi dostałem :)) Więc odpowiadam:

@testcrypto: Efektywnie zarządza zespołem i rozwija swoich ludzi, by stale polepszali standard swojego życia. Jest odpowiedzialny za zespól, projekty, wynik firmy. Jest wizytówką firmy. A oprócz tego mam mnóstwo swoich projektów, które muszę dostarczać firmie.
@pan_elektrycky_mordulec: Dziękuję ()
@elo490500: xDDDDDDDD
@
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: ale wiesz, że praktycznie w każdej korpo pracownik może dostać macbooka pro jak o niego poprosi? Stażysta albo Junior raczej nie, ale to nie jest jakiś wielki wyczyn dostać w pracy dobry komputer, nawet jeśli tylko klikasz tabelki w Excelu xd
i jeśli to typowe korpo to bym się nie rozpędzał tak z tym "Mam własnego laptopa, z którym mogę robić co zechcę" bo w umowie na pewno masz zapis,
  • Odpowiedz