Wpis z mikrobloga

@szczypior90: Obaj maja racje. Zlomnik pokazuje ze mozna ciekawe auta kupic tanio, a Michał pokazuje ze nawet cudowne tanie auta wymagają wkładu.

Octavia jest maksymalnie odpicowana ale idiotom sie wydaje ze lepiej kupic octavię za pol ceny bo obi to zrobią taniej. Tyle za w efekcie robią to #!$%@? i tylko to co trzeba zrobic w danym momencie
  • Odpowiedz
a Michał pokazuje ze nawet cudowne tanie auta wymagają wkładu.


@cwlmod: Tyle, że promuje fałszywe przekonanie, że jak wpakujesz 10k w starą Skodę, to jej wartość wzrośnie o 10k ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 170
@szczypior90: róbcie jak ja. Jako dupowoz do roboty od 5 lat kupuje gruzy do max tysia z hakiem. Najtańszy mam teraz za 500.

I one jeżdżą. Niektóre sprzedalem i widzę dalej

Tylko trzeba mieć trochę wiedzy czy ten gruz ma zycie w sobie a jest brzydki czy coś czy serio
  • Odpowiedz
@aksal89: A nie wzrosła? Chłopie ty mylisz pojęcia. On nie sprzedaje jakiegoś tam auta po lekkim odpicowaniu i wystawia znacząco drozej. On wystawia auto, które gruntownie odświeżył i doprowadził do stanu idealnego. Wszystkie czynności zostały udokumentowane. To nie jest typowe auto z komisu tylko auto, które ma potwierdzone wszystkie naprawy.

Tylko ludzie gówno wiedzący o temacie mogą pisać takie idiotyzmy że on za drogo sprzedaje.

Żałosne. Jakby sprzedał za 7k
  • Odpowiedz
@cwlmod mechanicznie sprawną kupisz za 4-5k + rozrząd filtry i oleje max 1.5k + ewentualne tarcze, klocki i elementy zawieszenia drugie tyle niech kosztują to nadal nie przekroczysz 10k za "igłę" no chyba że chcesz bawić się w detaling starej skody, podnoszenie mocy, wykresy na hamowni itd no to może się uzbiera ale sam sobie odpowiedz czy warto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poza tym pakowanie takiej kasy
  • Odpowiedz
@golf3cabrio: Też tak robiłem na początku i naprawdę było wpytkę. Najlepiej wspominam omegę b automat za 1500 zł. Jeździła 2 lata. Tylko wahacze sam wymieniłem i tyle.
Teraz coś ciężko znaleźć fajnego gruza za 1000 auta podrożały czy co ?
  • Odpowiedz
@cwlmod: Nie wzrosła o tyle, ile w nią włożył.
Tutaj sytuacja jest inna niż normalnie - gość prowadzi kanał na YT, wszystkie naprawy są udokumentowane - może jakiś psychopata nawet to kupił w takiej cenie.
Ale właśnie sprawdziłem - najdroższa Octavia na Otomoto z tego rocznika to w tym momencie 9999zł. Nie sądzę, żeby Octavia Michała bez reklamy na jego kanale osiągnęła cenę wyższą niż 12k, nawet z tą pełną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@cwlmod: z tego co pamiętam to ta Octavia nie była w perfekcyjnym stanie.
I trzeba być niezłym zjebem, żeby kupić starego grata za 2x cenę rynkowa. XD
To ile włożysz w stare auto nie zmniejsza ceny jaka można w nie włożyć już w następnym tygodniu xD
  • Odpowiedz
potrzymaj mi piwo i patrz xD nie jeździłes nigdy mocnym gruzem ?


@golf3cabrio: Nie jestem idiotą by jeździć gruzem w jakikolwiek inny sposób niż w tempie dziadka. Jeśli ty #!$%@? gruzami to jesteś kandydatem do bycia bohaterem kolejne artykułu pt. "Kierowca starego auta owinął się na drzewie na lekkim łuku"
  • Odpowiedz
@golf3cabrio: @wchodzacy_w_przegryw: wyznaje te sama filozofię. Tylko celuje w auta do 3k. Dupowoz + budowa. Wspaniałe uczucie podjechać na hurtownie i bez zbędnych ceregieli wrzucić na tylne siedzenie 5 worków wapna xD tylna kanapa wyglada jakbym był kurierem Escobara ( ͡ ͜ʖ ͡) 3-4 lata i jak wypada coś większego do roboty to kierunek złom. Aktualnie focus mk1. Wszystko oczywiście w gazocie (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cwlmod: oj nie zesraj się i przeczytaj mój pierwszy wpis. Oddzielaj strucla #!$%@? od auta sprawnego mechanicznie a zwyczajnie nieprestizowego/ brzydkiego wizualnie.

Poza tym nowym autem też się #!$%@? jak nie uważasz więc argument z dupy
  • Odpowiedz
@aksal89: @dafto: @czlowiekproso:Hmm musiałbyć jeszcze raz obejrzeć jego filmy i posprawdzać ceny. Faktycznie nie zrobił za wiele w tym aucie jeśli ta lista jest taka krótką. Na razie wstrzymam się z dyskusją z wami. Może faktycznie jest przesadzona cena jeśli startował z pułapu <10 000zł.

To ile włożysz w stare auto nie zmniejsza ceny jaka można w nie włożyć już w następnym tygodniu xD


@hpiotrekh
  • Odpowiedz