Wpis z mikrobloga

Buchalik pewny. Wyłapał wszystko. Właściwie to nie miał większego zagrożenia.
Niepsuj poprawnie, oby się wyleczył szybko kontuzję (podejrzenie pęknięcia kości).
Klemenz Pan obrońca.
Janicki, bałem się o niego w pierwszej połowie, w drugiej dużo lepiej.
Sadlok, może niepotrzebna żółta kartka, ale udzieliła mu się derbowa atmosfera.
Żukow. Pan Marszałek. Gość przechodzi trzech zawodników, jednak przy czwartym traci piłkę, ale zagrał dobrze. Szanuję mocno.
Basha. Drugi Pan środka pola.
Błaszczykowski - zawsze można na niego liczyć.
Savicevic - brakowało mu trochę szczęścia w ataku.
Wojtkowski - super. Niezłe dryblingi, groźne akcje. Chłopak najwidoczniej poukładał sobie pewne rzeczy w głowie. Jak tak dalej później, to on wcześniej wyjedzie na zachód, niż Buksa.
Tupta jak dla mnie małe rozczarowanie. Niezbyt dobry technicznie, nie potrafił przytrzymać piłki, może fizycznie lepszy od Buksy, ale nie wiem czy nie lepiej było wystawić Buksę.
Herbert - piękny powrót po kontuzji!
Wasilewski - czasami ma takie interwencje, że strach. Podobnie było z Koroną.
Mak - nie rzucił mi się w oczy.

Cieszy, że spotkanie skończyło się tylko 3 żółtymi kartkami dla piłkarzy Wisły (dla Cracovii 6 żółtych kartek).

Cieszą przede wszystkim 3 punkty. Szkoda 2 punktów z Wisłą Płock. Dzisiaj bylibyśmy na 11 miejscu, ze stratą 3 punktów do górnej ósemki

Zostały dość ciężkie mecze:

(D) Lech Poznań - drużyna, która ma drugą najlepszą formę (poza nami)
(W) Piast Gliwice - tutaj widzę duże szanse na 3 punkty.
(D) Legia Warszawa - może być różnie, wierzę, że nasz stadion spowoduje, że damy radę.
(D) Raków Częstochowa - aktualnie czwarta drużyna w Ekstraklasie, która gra najlepszą piłkę
(W) Arka Gdynia - najsłabszy rywal

Możemy zdobyć tylko 4 punkty, a możemy 12 i więcej punktów. Na plus, że ze wszystkim teoretycznie najtrudniejszymi rywalami gramy u siebie.

Na górną ósemkę będzie bardzo, bardzo ciężko. 15 punktów, czyli wszystkie wygrane mecze, wydaje mi się, że bez problemu da nam grupę mistrzowską, 10 - 12 punktów może być na styk. Poniżej 10 punktów nie ma co liczyć na awans.

#wislakrakow
  • 1