Wpis z mikrobloga

yup, trafił mi się najgorszy, najbardziej pospolity w naszym regionie kolor, chłodny jak serca p0lek szaro-niebieski. I pewnie stąd to zamiłowanie do nieco rzadszego i zdecydowanie cieplejszego brązu.

pewnie stąd to zamiłowanie do nieco rzadszego i zdecydowanie cieplejszego brązu.

do nieco rzadszego


@kraglapyrka: 79% populacji świata ma brązowy kolor oczu. Wyjedź z wioski to przestanie być taki pospolity.
@JohnFairPlay: wykop to miejsce niemożliwe. Wykopowe incele będą się #!$%@?ć do #!$%@? wszystkiego i wpędzać wszystkich w kompleksy xD jesteście w #!$%@? żalośni.
Niektórym mega pasują brązowe oczy, niektórym jasne, a zdarza się, że ludzie z jasnymi wyglądają źle i właśnie jak bez duszy. Jestem modelerem postaci i robimy żeńską postać w robo, w brązowych właśnie wygląda dobrze, ma ciepłe spojrzenie, a w jasnych wyglądała jak jakaś bicz, coś było w
z lampą bardziej brązowe przy źrenicy, kiedys chcialam miec ciemne bo sa takie wyraźne bez makijażu

@Silver86: Ja mam podobnie, ale idące mocno ku szarości, ludziom mówię, że mam jasne. Przez lata miałem zielone, potem brąz zaczął się pojawiać. Na nic nie choruję.
@fen1x: dokładnie. Te tępe dzidy tego nie rozumieją. To nic, że wszystkie murzyny, i wiekszosc Azjatów takie ma. Beeee, Mokebe i Juan maja brazowe nie to co Polak robak niespotykane niebieskie czy zielone.