Wpis z mikrobloga

  • 2699
#bekazpodludzi #warszawa

No kurła, nie wytrzymie. Wybudowali osiedle zaznaczone w kółku, osiedle w prostej lini moze z 700 metrow od pasa na Okęciu, z drugiej strony jest węzeł ekspedycyjno rozdzielczy Poczty. Już chwilę po wybudowaniu osiedla , mieszkańcy zaczęli protestować że z WERu dochodza hałasy gdy odbywają sie przeładunki, że po drodze która prowadzi do WERu jeździ za duzo naszych ciezarowek, ze za szybko, zamontowano trzy #!$%@? spowalniacze , ciężarówki teraz robią jeszcze większy huk przelatując przez nie bez zatrzynywania. To teraz głąbom z osiedla przeszkadza huk startujących odrzutowców, i chcą by Okęcie dofinansowało wymiane okien na szczelniejsze. Co za łby, w ogole sąsiedztwo, obok areszt śledczy i urzad do spraw uchodźców wiec #!$%@?ą tu co chwila turbany i inne ciapaki.
Kick_Ass - #bekazpodludzi #warszawa 

No kurła, nie wytrzymie. Wybudowali osiedle zaz...

źródło: comment_15832402947KIjXg7QwideFVEftCiXkU.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: przecież to jest standard. Krótki poradnik
1 kup działkę/dom/mieszkanie obok lotniska/toru wyścigów/czegoś w #!$%@? głośnego, najlepiej całodobowo
2 bądź ucieszony, bo złapałeś boga za nogi, bo hehe tanio a inni hehe frajerzy płaca jak za zboże
3 wprowadź się i po tygodniu sprawdź co w ogóle tak hałasuje
4 bądź zdziwiony i protestuj

Powinno być takie prawo, że to co było pierwsze, to ma wyższy priorytet a nie ze się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Kick_Ass: w Lublinie powstało osiedle obok toru ( karting, motocykle, drift ) po czym zaczęły się skargi na hałas. Resztę pewnie już znacie
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: i dopóki takim idiotom się ustępuje, tak długo będą kupować takie mieszkania i potem krzyczeć. Zamontowali im próg i zaraz zasponsorują okna to będą krzyczeć dalej. Kraj z dykty
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: pracuję 200m od Ciebie i czasem jak leci samolot to tak głośno, że myślę czy nie spadnie xD ale faktycznie, kupić mieszkanie a potem robić afery, że głośno to niezłe zwierzęta ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: mój teściu prowadzi ogrodnictwo za płatem mimo zagospodarowania przestrzennego na max 2 kondygnacyjne budownictwo wydano pozwolenia na 4 kondygnacyjne. Teść produkując kwiaty w okresie styczeń do marzec pali na obiekty w takim wielkich dwóch piecach już widzę te zgłoszenia do SM posty a grupie FB itp. co ciekawe teren jest terenem w połowie zalewowym gdzie jest zbiornik retencyjny a na jego miejscu ma być blok
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: @nadkomisarzmagister: @kapuczina_corki_somsiada: @Eredin: @NukeOps: @haaryballs:

#!$%@?ą mnie Ci, który kupują mieszkania w pobliżu lotnisk, a potem płaku płaku xD i jeszcze #!$%@? polskie DEJ DEJ, BO JESTEM DEBIL I KUPIŁEM PRZY LOTNISKU, TO SIEM NALESZOM PINIONSZKY.


Nie bardzo rozumiem wasze oburzenie i wyzywanie tych ludzi o debili. Mamy takie przepisy że odszkodowanie za hałas w takich przypadkach (bliskość lotniska, przemysłu) to są pieniądze leżące na
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Ale serio trzeba być mega imbecylem, żeby wprowadzić się do mieszkania w takiej lokalizacji i mieć pretensje do całego świata tylko nie do siebie XD Co kieruje tymi ludźmi? "O lotnisko za oknem, na pewno będą fajne widoki, i cisza i spokój" !
  • Odpowiedz