Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, trafiłem w lumpie płaszcz za 4 dyszki, dobry jakościowo bo dużo w nim wełny i pytanko jest takie czy dla karła 175 nie jest za długi. Wiem ze ogólnie powinienem nosic krótszy ale może jednak jakoś wyglada bo mi się podoba ogólnie XD sorry ze syf w tle ale nie chciało mi się sprzątać do zdjęcia specjalnie #modameska #kiciochpyta #ubrania #logikaniebieskichpaskow
Ni3pokolorowany - Cześć Mireczki, trafiłem w lumpie płaszcz za 4 dyszki, dobry jakośc...

źródło: comment_1583217688ZogafWzOjMmZ7xj3pPJSMm.jpg

Pobierz
  • 67
@Atk_to_na_tyle: Ja uważam ze kobiety maja trochę łatwiej jeżeli chodzi o ciuchy w szmateksach, ale fakt można znaleźć fajne rzeczy jak się ma na to czas. Ostatnio znalazłem nową koszule pierre cardin, leżała wrzucona gdzieś za wieszakami jeszcze z metką cena bodajże 20pare złotych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ni3pokolorowany: a ja właśnie mam odwrotne zdanie. Sądzę że bardzo mało facetów chodzi do lumpeksów - może wybór jest mniejszy ale mniejszy jest też popyt. Ostatnio kupiłam niebieskiemu 2 koszulki nówki sztuki 100% bawelny bodajże z River Island i był wniebowzięty :) a zapłaciłam 16zl ;)