Wpis z mikrobloga

@kryptomanix: ale za nocki to ty masz inne przywileje, za to, że znosisz egzystencję całkowicie niedopasowaną do reszty społeczeństwa. Czy może dajesz się dymać za zwykłą stawkę dzienną?
  • Odpowiedz
Juz widze jak wracam nad ranem, zakladam stopery, na co wjezdzaja sygnowane moim imieniem i nazwiskiem bose quietcomfort 35 ii, zamykam rolety zewnetrzne, zakladam maske z kurdyjskiego zamszu i ide spac. Pracuje 9-17 a czasem potrzebuje takich warunkow


@dirtydenier: Pfff. Codziennie śpię w stoperach, rolety w dół, jeszcze mam zasłony blokujące światło. Nic nie widzę, nic nie słyszę. Najlepsze jak mi się losowo alarm w domu włączy i sobie wyje aż
  • Odpowiedz
NIGDY NIE ZROZUMIEM - pracowałem raz pół roku na nocki - dobre stopery albo słuchawki z noise canceling'iem fajna muzyczka do snu i mogły by samoloty na dachu lądować i jestem nie do obudzenia :) Ale tacy są ludzie - IM SIĘ NALEŻY !


@Carlos_Irwin_Estevez: przeproś jeszcze Za to że żyjesz... normy społeczne to pojęcie obce w Polsce. Prace remontowe mozna przeprowadzic tak by kucie i wiercenie bylo 10-17 tylko potrzeba
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 ale jest coś takiego co się nazywa zakłócanie miru domowego. Jak zaczniesz napierdzielac muzyką 6-22 w bloku to jak trafisz na zawziętego sąsiada i normalnych policjantów to też mandat dostaniesz. Wszelakiego rodzaju uciążliwe notoryczne zachowania można pod to podciągnąć więc zachowywanie się jak święta krowa bo jestem u siebie nie do końca jest bezkarne
  • Odpowiedz
@szalek995: oczywiście, że tak. To obowizuje przez całą dobę i notoryczne zakłócanie spokoju podpada pod jakiś przepis ale ujmowanie tego w konkretne godziny to nieporozumienie i wewnętrzne regulaminy spółdzielni nic nie obchodzą policji
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 tyle że chyba wszędzie jest przyjęte że w nocy ma być ciszej dlatego wydaje mi się że policjant będzie bardziej skłonny do wlepieniu mandatu w godzinach 22-6 niż 6-22. Tak wygląda życie wśród ludzi w mieście. Trzeba iść czasem na kompromisy.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Ja mysle ze najlepiej by to uzgodnic z sasiadami.W jakich godzinach beda pracowac w danych dniach itp.Sa tez prace z systemem zmianowym gdzie nie pracuje sie wylacznie na noc lub na dzien.Moze przeniesienie remontu o tydzien rozwiazaloby problem ale w Polsce jest taka #!$%@? mentalnosc
  • Odpowiedz