Wpis z mikrobloga

U nas we wspólnocie jest cisza nocna 22-6, i zakaz ciężkich robót 20-9. A mimo to, jak ktoś zaczyna wiercić o 9:07, to jest inba "SKĄD TO WIERCENIE" xD

Ogólnie jak ktoś próbuje wiercić poza tymi godzinami, to sąsiedzi bardzo szybko lokalizują sprawcę, a jak nie oni, to ochrona, a jak trwa to dłuzej, to administrator reaguje. Nie wiem czy ktoś chciałby być nachodzony co chwile xD I zasadniczo działa, raz na
Rabusek - U nas we wspólnocie jest cisza nocna 22-6, i zakaz ciężkich robót 20-9. A m...

źródło: comment_158323524062h1ozHsGbgv2wsQfVjJN4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KozakCzerwony: Smutne trochę, że niektórzy potrzebują nad sobą bata, bo inaczej "hyyyy, ja u siebie jestem i #!$%@?", albo "trzeba było kupić dom pod lasem, xddd". Start remontu o 11 to trochę absurd, ale jestem ciekaw jak ci wszyscy "ja sobie mogę robić co chce" by śpiewali, jakby mieli sąsiada co robi remont 3 miesiące jak sam wróci z roboty i #!$%@? wiertarką od 17 do 21. Albo mieli za ścianą
  • Odpowiedz
jak ktoś kończryobote o 2-3 w nocy, to żeby żyć musi do tej 10-11 pospać. Polecam jak w takiej sytuacji przez 3 miesiące conajmniej 3-4 dni w tygodniu macie wiercenie od 7 rano do wieczora
  • Odpowiedz
@kryptomanix: praca na nocki sprawia że człowiek staje się #!$%@? chamem? Bo sen to jedno, ale forma tej "prośby" jest nie bez znaczenia


@Marmite: a napisałem coś takiego? Można zrozumieć jego irytacje, ale nigdzie go nie usprawiedliwiam. Wiadomo debilne zachowanie.

@kryptomanix: a co to ma do rzeczy? W bloku zawsze znajdą się osoby pracujące w roznych godzinach, drzemkujące, majace małe dzieci, chore zwierzęta, wolące hałas bardziej rano bo wtedy
  • Odpowiedz