Wpis z mikrobloga

  • 974
W swojej 22-letniej egzystencji proponowano mi już:

Pracę na wysokim szczeblu w jakiejś tam firmie I to w sumie dwa razy (za seks)
Trzy razy mieszkanie z trzema różnymi osobami (za seks)
Co jakiś ktoś chce kupić majtki noszone przeze mnie (oferty od 300zl do nawet 1000zl za parę)
Do tego propozycje stawianych drinków, kolacji
Pomoc w "wybiciu sie" w różnych dziedzinach
Wyjazdy, wakacje
Hajs za seks (propozycje od 1000zl)
Nawet kasa za spotkanie i rozmowę (kek)

Takie propozycje są na początku dziennym- trochę przeraża mnie ta seksualizacja kobiet. Wiem, że bez popytu nie byłoby podaży, ale okropne jest to jakie to jest powszechne.

No i nie wspominam też o przypadkach naruszenia mojej przestrzeni osobistej -na mieście, na imprezach- które jakby nie patrzeć zaczęły się gdy miałam 13 lat. Boję się dokąd ten świat zmierza.

Takie mnie rozmyślania wzięły.
Mój powrót na Tindera też spotkał się z wysypem spermiarzy i irytuje mnie to, że teraz wiele osób postrzega się tak "na szybko". Byle gdzie, byle jak, byle było.
Chciałam jeszcze dopisać tu parę linijek, ale tylko się zasmucam.
Mam nadzieję, że moja przyszła córka nie spotka się z takim traktowaniem.
  • 288
@vincent38: akurat nie prawda, możesz być brzydki gruby chudy i biedny a będziesz miał zajebiste dupy, jak masz dobra bajere. Na szczęście... Hajs pomoże zawierać znajomości ale nie pomoże Ci w prawdziwych uczuciach.

Jak chcesz seksu z dupa 9/10 to 100zl wystarczy. Więc to nie jest jakiś wielki wydatek ... Pytanie czy chciałbyś czegoś takiego mordo... Bo ja napewno nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@7na10: szanuje za podejście bo cos czuje nie jedna małolata by poszła na takie układy
Ps. Czy jeżeli tak napisałem to jestem "spermiarzem", w sumie #!$%@? jajca w was mam wykopki
Pozdrawiam człowiek który maskuje swojego przegrywa eloo
@7na10

Mój powrót na Tindera też spotkał się z wysypem spermiarzy i irytuje mnie to, że teraz wiele osób postrzega się tak "na szybko". Byle gdzie, byle jak, byle było.


Tinder to strasznie toksyczne "środowisko"
Piszesz o tym, że przeraża Cię seksualizacja kobiet w obecnym świecie a masz profil w apce która jest jednym z czynników przez które to zjawisko postępuje.
Polecam Ci więc usunąć tam profil i nie zaglądać już nigdy.