Wpis z mikrobloga

Bem bee, poprawiona i poszerzona wersa transkrypcji od użytnika @XDwGlowie:

{Intro jak Mati upuszcza niezdarnie płyte głównom}
{mlask} Witam widzowie, mam na imię Tajgiej Bązo, moja ksywa tojes Tajgiej Bązo, a ja mam na imie Matełusz, a moja ksywa tojes Tajgiej Bązo.
Yyy… Chciaem tutaj poruszyć taki tymat widzowie, yyy tego, bo w roku 2012 roku jak był ten sztos… wk… wyy… taki wybuch petardy, {mlask} dzięki temu zostałem zanym jutuberem na kanale na jutubie. Wiekim sztosem to było to, że zablokuje płyte gówne, pamiętacie widzowie.
{Yyykkmhhh} Od tego zacząć, że ani się nie zablok… nie zablokuje pyty gównej, ani nie zhakuje się płyty gównej. To było pic, montaż, pic-montaż, fotomontaż, bo to pobostu {mlask} nagle to pszyszło, nagle jakoś tak… nie wiem {mlask} jato powiezieź wizowie, no i pot… {mlask} nagle wyszło tak fajnie. Bardzo fajnie to wyszło, dzięki temu dobitnie ten fejm się… zrobił, słowem włazie s+h+akowanie płyty gówne.
Własie… nie da się, wizowie, to zrobiś, nie da się. Przez… rok dwatysioncedwuuunaastego roku do dziś wierzycie w to, że da sie shakować płyty gówne. {mlask} To było pic… pic na wodę fotomontaż, {mlask} widzowie. {mlask} Daliśsie się to wkręcić i dajecie się wkręcić jak małe dzieci, widzowie. Bo {mlask} to… jakoś taki nacisk był… nieświadomy nacisk był, że ja to powiedziałem. {mlask} Może y dlatego widzowie, że w roku dwatysioncedwanastym roku to były piesze moje wilogi, które się nie znałem w ohóle jak się z tym je, co się robi i dlat…leg… dlatego tak wyszło wizowie, że… «shakuje płyty gównom». {khyyhyh} Ii… no nieaz jak o oglądam, widzowie, yyyyyy st… stare mojeee filmiki, to napawdę… nieaz… tym staszy jesem czowiekiem, tym jestem mondrzejszy.
Tamte lata, rok dwatysioncedwunasty rok, a rok dwatysioncedwudziesty to jest pomiędzy tym, a tym tojes duża różnica, widzowie. Jak nieaz to oglondam, {mlask} to ja się zastanawiam: co mnie skierowało, żebym tak powiedział? Ale spunktu widzenia, widzowie, może dobrze, bo cienki temu zabłysłem na polskim internecie, na jutubie, zabłysłem. Widzowie. Dzięki temu. {mlask} Tak… tak się wytworzyło… yyyeeeee… mojaa legenda na jutubie, widzowie. {mlask} To jes moja legenda, to jes klasyk już, widzowie. To jes klasyk! Zablokuję wam płyty gówne, shakuje płytę gównom - to jes klasyk! Policzcie {wdech} ile lat temu to było, widzowie. {mlask} Nijeazy jak sobie to oglonda, to sie zastanaam: co mnie to kierowało do tego, żebym to powiedział tak. Może był nacis na to, może dlatego, że jeszsze nie miałm wprawy, wizowie, dlatego… {mlask} mm… cieszko było mi tu łe tak… przebić się… pomidzy ludzimi, którzy byli okrutni wobec mnie na początku, widzowie, jak fszedłem na… yy, na… poski jutjub, na kanał, no to każdy: ooo bo ooo, bo te. N… tego. Ale dzięki temu, widzowie, zabłysłem. Dzinki temu zabłysłem na polskim jutubie, dzięki temu. Ale to jes pis… fotomontaż. Nie da się, hehe płyty gówną shakować czy… zablokować. Nie da się. To… jakoś tak fanie yy wyszło, nieświadomo, widzowie, ale bardzo fanie to wyszło. {mlask} Z tego się badzo cieszę, że {ekhem} takom legendą wytworzyłem historię… na jutubie, bo to jes legenda. To ja wytworzyłem historię… yyy, jiutjuba. Nik nie wpadł w ten pomysł tajak ja wpadłem, widzowie. Ja… dof dziś się zastanaw przez tyle lat, co było. Zasanawiaem się co mie tak skłoniło, żebym to powiedział, widzowie.
No ale cóż, no co? Było… i jes! Moją legendą, widzowie. Dzięki temu mnie poznaliśsie, otworzyłem się, widzowie. Zacząłem w coaraz więcej robić różnych yyy… {mlask} recezy o grach, o… systema operacynych - dzieni temu, przez to, to, że sie wytworzyłae legenda, i do dziś wizowie nikt mie o mnie nie zapomni ani nis, bo to jes legenda, to jes klasyk. Wizowie. Tojes klasyk popostu, i tak zostało i… zostaje, widzowie. Dzięki… temu przebiłem się… na poskim jutubie. Byłem pieszy, któy… wybiłem się… z tych jutuberów, którzy wchodzili, to ja pieszy się wybiłem w góre, ja pokazałem światło, co się robi na jutubie, żeby ludzie zwócili uwagę, a zwóc…enie uwagi to własie takim sposoem, nyy zwóciłem uwagę na siebie właśnie to, że zoblogueje płyty gówne, shakuje plu… yyyyy płyte gówno, czy tfu yy plując w kamerę, widzowie. To jes klasyk! Bym t… kciał się cofnąć do tamtyk lat, ale sie cofnoń nie da, zegarka się nie cofnie. Nie ma takiej maszyny, widzowie, żebym się cofnął… kilka lat temu, wstecz, tyko… jes rok dwatysioncedwudziesty, wizowie. {mlask} Noaaaaaee cusz, dzięki… temu z…zabłysłem, widzowie… na poskim kanale na jutju. Weźsie, zapytajsie się kogo byle, człowieka: kto zna Tajgeju Bązo? Każży to wam, wzowie, to powie, że to ja znam… osobiśsie, czy tam z jutuba, bo tojes rele… elegenda. Ja zostanę legendą polskiego jutjubie.
Ja… plus i minusy som. Plusy tym, że… nadrobiłem… słabo. Tym, co ja… wytworzyłem, do dziś się wytwarza to samo. Wy jako wizowie… przypominacie sobie te… lata i dzięki temu dom lokomotywę… naciągacie. Podciągacie, naciągacie… popykacie… {mlask} całom tom lokumotywę, widzowie. Wasie to… {ekhem} takim sposobem… to się zaczęło rozwijać. W roku dwatysioncedwunastym roku… ja… byłem szarym czowiekiem, który… {mlask} Nie wiedział jak wejś na jutju, tego. Wystarczyło… jeden… krok… zrobyć i zobaczyć jak się… wytworzyło. Żaden… danimagika, rafonix, rafatus… Żadnen z tych jutuberów czy… ci, co… strymowali nie zrobili takiego szału jak jak zrobijem, widzowie. Cienki temu, to jasz taki szał zrobiłem. Sztos, szał, yy… Jak to powiedzieć? Yy, bum na… jutubie. Bo zaraz po mnie inni… jutuberzy zaczęli robić wilogi… różne dzięki… temu, że otworzyłem… im furtkę, widzowie. {mlask} Że… nie ma sensu się zwracać… uwagę na… ludzi, którzy tam gadają czy hejtują, bo… hejty są i będą, ale… jak się nie będzie na to zwracało uwagłi, to będą gin… ginęli. A się będzie zwracało - to będą… karmieni. Prosty… i logiczne myślenie, widzowie. No ale… wytworzył się własie taki bum. Taka p… mega petarda wystrzeliła. I cienki temu, widzowie… Dzięki temu… rozbuduwałem od podstaw… Fejm. Nie to, że ja się pod kogoś podszywałem, czy podbijałem się komuś tam, pod kogoś fejm. S… Pierwszy jjutuber to ja byłem, który od podftaw, od… niskiego, zaczął się… wskakijać górę. Dzięki wasie temu. {mlask} Wizowie. {łyk} Na tym polega {wdech} tworzenie własnego fejmu. Nie tajak ci, co s… co… yy, strymują… oo, podbijają się pod… Rafoniksa czy tam pod Daniemagikala, czy Rafatusa… Tyko samemu coś wytworzyć. Takim szczosem. Nie takim szczosem, żeby się llać, chlać iine rzeczy, tyko wasie takim, wizowie, tajak ja wytworzyłem pieszy sztos, uderzenie. To była petarda, widzowie. To była petarda. Że… takim sposoem… zabłysłem na poskim jutubie. I nie żałuję, widzowie fani. Bo ja… staram się… wam… pokazać, że… to, co ja… robijem w roku dwatysioncewunastym roku… {mlask} To zobaczcie że to… każde pamięta. Moje piesze wilogi, moje piesze… y… escesy. I… zobaczcie, to jes klasy, to jes legenda. Który jutuber ma… taką legendę tajak ja mam? Pokażcie palcem, wizowie i fani. Pokaższe to. Który jutuber zrobi taki… sztos, fejm? Że każdy… zaczął… zwracać na nie uwagę? Widzowie. I fani. No… łasie. Zadajcie sobie pytanie: który… z tych jutuberów, czy ci co strymowali, który… tak… zrobił taki… sztos na poskim jutubie? Żaden. {mlask} A ja - jedyny - sam wytworzyłem, sam zrobiłem, podkęciłem to wszysko… I… wchodziłem to dalej. Nie to, że wycofuję się, tyko… dalej płyjem… płynełem. Dałej… dalej płynąłem, dalej, podbijałem. {mlask} I dzięki temu… fejm… zaczął rosnąć, wizowie fani. Subujcie kanał tajgie bonzo tefał, lajkujcie mój fanbedż, trzymajcie się, nastemne odcinku tego typu bęc.
#transkrypcjategotypu #bonzo #szczurek #beczka #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #elo
Formbi - Bem bee, poprawiona i poszerzona wersa transkrypcji od użytnika @XDwGlowie:
...

źródło: comment_15831921386BjttU5ienyT3RRHzREEOL.jpg

Pobierz
  • 4