Wpis z mikrobloga

Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #mirkokoksy #challenge #nintendoswitch #ringfitadventure

Tydzień 10/28
Kursywą oznaczam zmianę względem wyników z zeszłego tygodnia.

Statystyki:
Talia: 64cm -0,5cm
Biodra: 83,5cm 0cm
Prawe udo: 46,5cm -0.5cm
Lewe udo: 46,5cm -0,5cm
Prawa łydka: 33cm 0cm
Lewa łydka: 34cm 0cm
Prawe ramię: 25cm 0cm
Lewe ramię: 25cm 0cm
Waga: 55,2kg 0kg
Wzrost: 164 cm
BMI: 20,4

Jedzenie:
Huela od jakiegoś czasu w ogóle nie robię. Zamiast tego zaczęłam sobie przygotowywać obiadki do mikrofalówki w pracy, przy czym odliczam ile kalorii wyjdzie i nadal spożywam jakoś 1500 dziennie. Robię sobie jakiś makaron z sosem (śmietanowy, pomidorowy najczęściej). Ciekawe kiedy mi się znudzi, ale nie mam pomysłu co jeszcze robić do mikrofali w pracy, żeby wytrzymało w pojemniku w lodówce xD
Kalorie jednak trochę mi więcej wychodzą, bo robiłam zamówienia z żelkami Gusto :( Za dobre są...

Ogólnie:
Mój niebieski zapisał nas na kurs tańca xD Więc dodatkowa aktywność będzie. Robię teraz ćwiczenia z gumami, do tego trochę Ring Fit a teraz jeszcze taniec dojdzie. Ogólnie to widzę znaczną poprawę kondycji. Mam windę w bloku, ale na początku była popsuta i musiałam z buta na 3 piętro się taszczyć i dostawałam zadyszki. A teraz NIC. Szkoda, że jeszcze w objętości aż tak nie widać tego. BMI niby mam prawidłowe, ale jednak ręce mam chude jak patyczki (szerokość nadgarstka to 5cm ledwo xD) a nogi są bez mięśni. Mam nadzieję, że do tych wakacji zdążę zrobić rzeźbę xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RandomDucklingGenerator: Jeżeli mam być szczery to liczyłem na systematyczny progres i wrażenia z gry Ring Fit Adventure. Tymczasem od ponad miesiąca nie opisałaś swoich wrażeń z kampanii, postępów etc. Fajnie, że jesteś aktywna i starasz się być fit, ale tag "ringfitchallenge" wskazuje na coś zupełnie innego niż opisywanie swojego życia w rodzaju "Byłam chora, zapisałam się na taniec, jem żelki gusto".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kraniec: wiesz przyznam Ci rację! Wynikło to też z faktu, że czasu na kampanię nie miałam za dużo, ale zaczęłam chyba opisywać jak jakaś niedorobiona Chodakowska, dobrze że jeszcze na Instagrama nie zaczęłam zapraszać xD mogę tylko powiedzieć, że się poprawie i mam nadzieję, że spełnię w takim razie oczekiwania (ʘʘ) i serio, taka krytyka jest super!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SirSajko: ok, dodam. Ogarnę jeszcze excela i może będę go udostępniać (ʘʘ) i będą wykresy! I dzięki! Jest trudno tak ćwiczyć, bo jestem z natury leniwa, ale jakoś idzie!
  • Odpowiedz