Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie człowieka, którego historia nie różni się tak bardzo od historii wielu jego rodaków, a przynajmniej do pewnego momentu....momentu poznania najpotężniejszego polityka działającego w Polsce, szarej eminencji która miała zostać pierwszym prezydentem odrodzonej RP, ale jak głoszą moskiewskie dokumenty Kiszczak mając do wyboru Kononowicza i Wałęsę postanowił dokonać wyboru poprzez rzut monetą. Wygrała opcja gorsza. Lecz zanim JAROSŁAW A. poznał Konona był zwykłym człowiekiem jakich wielu. Skończył szkołę średnią i świat stał przed nim otworem i takie było podejscie do życia naszego Jarka - lata mijały, ale on nadal młody i gotowy na podbój świata. Nie mając wybranej żadnej szczególnej drogi decyduje się na wojsko, które opuszcza nie jako Jarosław, ale jako Pedro. Czas leci, lata mijają, ale Jarkowi się nie spieszy. Starzy znajomi robią kariery, zakładają rodziny i jakiś stary kumpel nawet czasem zaprosi Pedro na jakiś wieczór kawalerski pomimo tego że wie, że dla Pedra czas się zatrzymał. On nadal jest tym młodym chłopcem, który dopiero co skończył szkołę średnią, który może podbić świat, zostać milionerem, albo wielkim raperem, ale jeszcze nie teraz, może za rok. Teraz dobrze mieć dorywczą pracę w fabrycę pasztetu, albo jako pomocnik murarza. Jeszcze jest czas żeby zająć się życiem na poważnie, póki co można spokojnie sobie żyć. I tak to leci życie w stylu Kaczora Donalda aż nagle mija trzydziestka, a Pedro nadal jest pomocnikiem murarza, umie otynkować ścianę, albo pomalować ławkę, czyli wszystko to co umie zrobić każdy Janusz, który w czasie urlopu robi remont swojego mieszkania zamiast jechać na wakacje do tzw. ciepłych krajów. I żyje sobie tak ten nasz Pedro, nigdzie mu się nie spieszy, bo za chwile weźmie się za siebie i podbije świat. Ale nie teraz, on ma czas. Mija czterdziestka, a w życiu Pedra zmieniają się jedynie dwie rzeczy: ilość wypitych żubrów na dobę oraz wielkość grzyba na ścianie w swoim dziecięcym pokoju w rezydencji matkożony. Ale jeszcze jest czas, jeszcze mozna podbić świat.

I tutaj dochodzimy do tragicznych wniosków. Ilu znacie takich Pedrów, którzy zatrzymali się w miejscu z przekonaniem, że świat stoi przed nimi otworem, że mogą wszystko, a tak naprawdę nie mogą nic i nic w życiu nie będą mogli? Z Pedrem trochę jak z Kononem. Ślepy los sprawił że Belweder Konona jest na Szkolnej, a z Pedra zrobił jutubera. Gdyby jego mama nie zarabiała na jego utrzymanie przez ponad 40 lat, ten nie miałby na kamerkę i nie poszedłby z Niemcem nagrywać niedoszłego prezydenta. Ale dzięki Kononowi nasz Pedro urósł i przez te kilka lat współpracy wcielił się w wiele ról. Cygański watażka obwieszony metalem, serbski blokers, meksykański kucharz, piłkarz-amator, cyngiel na usługach mafii, kochanek, kolejarz, raper, dziennikarz, podróznik, stuntman.Teraz jest jego prime time. Jest na szczycie, nie miał lepszego okresu w życiu przez prawie 45 lat. I ten czas skończy się bardzo szybko gdy tylko prezydent Kononowicz zmieni miejsce zamieszkania. Wtedy Pedro wróci w końcu do swojej prawdziwej roli, z której tak naprawdę nigdy nie wyszedł.

Roli siedemnastoletniego chłopca, fana żuberków, który może wszystko.
#kononowicz #mexicano #patostreamy
superbemben - Wyobraźcie sobie człowieka, którego historia nie różni się tak bardzo o...

źródło: comment_1583161188vEIg9dIbBZyWG9lGAz306j.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@superbemben: no to niezła mowa motywacyjna, kołcz Majk pozamiatany. Niby nie jest ze mną aż tak źle, coś tam ze sobą robię, pracuję, coś tam języków znam, niedługo niby idę na swoje, auto mam, nie bieduję ale rokefelerem też nie jestem, nawet po 10 latach piwniczenia wróciłem na treningi, które przez gówniacką głupotę przesrałem i bezpowrotnie straciłem sporą szansę na zostanie w miarę dobrym zawodnikiem i czarny pas. Ale to od
  • Odpowiedz
@superbemben: na pewno znałem takich jareczkow, ale po wyprowadzce z domu nie widuje i nie #!$%@? od lat co z nimi. Ale podobne story, nawet "stylówke" (jeśli można to tak nazwać) trzymają od wieku 17 lat. Na rapera czy tam inne coś xD
  • Odpowiedz