Wpis z mikrobloga

Jeśli po twojej myśli jest aby Major wrócił do Belwederu. A można tak wywnioskować po ostatniej rozmowie telefonicznej z Mońką, chcę żebyś to wiedział co o Tobie myślę.
Jesteś BARDZO ZŁYM CZŁOWIEKIEM. Zdajesz sobie z tego sprawę? Powtórzę jeszcze raz. Jesteś BARDZO ZŁYM CZŁOWIEKIEM , POZBAWIONY ZASAD MORALNYCH, CZŁOWIECZEŃSTWA. Teraz w tym momencie gardzę Tobą Sławek. Dobrze wiesz, że grasz na emocjach chorych umysłowo ludźmi. Konon zajechany zdrowotnie, samotny, dobrze wiesz , ze przyjmie Majora. Major wykorzysruje swoją ułomnosc by realizować wlasne cele. Konona ma za smiecia i bedzie nad nim pasożytować. A Sławek co? Cieszy się bo po jego myśli idzie, scenariusz się zgadza twoje małpki tańczą jak ty zagrasz?
GARDZĘ TOBĄ. Uwierz mi wolałbyś być setki razy zwyzywany niż stać się w czyiś oczach złym człowiekiem.
#kononowicz #patostreamy
Towarzysz_Sobaka - Jeśli po twojej myśli jest aby Major wrócił do Belwederu. A można ...

źródło: comment_1583093140LbFF2PZOSWgKW5ICHvJpXT.jpg

Pobierz
  • 17
Nie, na jeszcze większym #!$%@? niż major czy sławek. Sam jest pasożytem 25 lat, gwałcił matkę, znęcał się nad psem,

@Wowowowo: Struś ma taki sam staż w pasożytowaniu. Różnica taka, że lata pracy Konona można policzyć w latach, a Szczura w tygodniach(pobyt w monarze). Do tego Szczur wyszarpał o wiele więcej kasy z pieniędzy podatników, jego pobyt w ośrodku wychowawczym a następnie odsiadki to gruba kasa. Do tego odwyki, wytrzeźwaiłki, umorzone
@TommoT1908: Zazwyczaj nie ma sensu tłumaczenie komuś kto uroi sobie, że upośledzony umysłowo dureń jest gorszy bo pisze głupie pisma i argumentami na jego niekorzyść są jakieś ploty, oskarżenia obalone bo bezpodstawne... niż kryminalista, który kradł z samochodów i uczestniczył podobno w kradzieżach samochodów, włamywał się, okradał ludzi, uczestniczył w pobiciach i rozbojach. Zrobił sobie z tego sposób na życie. Jak jakiś imbecyl to w ogóle porównuje w tak pokraczny sposób
@TommoT1908: Gdyby nie major to ten pies by zdechł. Jak major zaczął więcej czasu przebywać w lesie niż w domu to wtedy się problemy z psem zaczeły. Wracał raz na trzy dni karmił psa i znowu szedł ćpać na trzy dni. A w tym czasie grubas nie ruszył się go nakramić. Czy major pasożytował na kononie? Ja bym powiedział, że jeden na drugim. Może i gwałt na matce to ploty ale
@Wowowowo: to nie lub ale ogarnij wscieklizne

Jakie to są przewinienia Kononowicza? Bycie grubym debilem? Większość rzeczy które się ludziom w Kononowiczu nie podobają to są problemem tylko dla samego kononowicza
@schinesghe: donoszenie na innych to nic? Znęcanie się nad psem to nic? Kto pozałatwiał majorowi i mexicano terapie? Znęcanie się nad bogu winnym mario też jest spoko? Nawet jeśli te donosy nic nie wskórały to każdy, który został pomówiony przez knura (wszyscy redaktorzy, major, mexicano, sąsiedzi, właściciele firm, z którymi konon miał jakąś styczność) musieli tracić czas, łazić na policję i się tłumaczyć. Każdy stracił nerwy, czas czy pieniądze. Ile było