Wpis z mikrobloga

  • 0
@Marquellyn znaczy nie żebym studia polecał, bo to też w większości strata czasu. Ale sam z siebie jeszcze trochę popraktykuj az pewności siebie nabierzesz. Ewentualnie jakiś krótki freelance.
  • Odpowiedz
@Marquellyn ależ oczywiście, że tak. Masz szansę zawsze. Na wygraną w lotto też masz.

Jednak podałeś tak mało informacji, że trudno cokolwiek powiedzieć mądrego.

Kurs na udemy pokrywający historie wersji c# i tworzenie klas ? No cóż... Niewiele to pomoże w praktyce.

A co do samych studiów to są one zbędne, żeby dobrze programować.

A co do kursu to oficjalna dokumentacja Microsoftu jest lepsza i co najważniejsze za darmo.
  • Odpowiedz
@inny_89: studiuję inny kierunek, a hobbistycznie zacząłem uczyć się C# i całkiem szybko wchłaniam wiedzę. Zastanawiam się czy moja nauka programowania powinna zostać jako zajęcie dodatkowe, czy może wziąć się za to na poważnie. Przeglądałem oferty pracy na juniora i przewijał się WPF więc zacząłem się uczyć. Domyślam się, że to nie wystarczy. Zastanawiam się ile jest przede mną nauki i czy jest sens.
  • Odpowiedz
@Marquellyn: C# to nie moja działka, więc nic nie polecę. Natomiast jak ze wszystkim, żeby być programistą trzeba programować. Wymyśl projekt. Zrealizuj projekt. Popraw jego jakość. Powtarzaj w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: bardziej liczyłem na jakieś praktyki w wakacje. A tak to powoli kończę ten kurs, który zalinkowałem w poście. Przed wakacjami go na pewno skończę i poszukam czegoś innego do nauki. I zastanawiam się czy mam jakieś szanse
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thexDguy: może powinienem się przenieść w strony internetowe. HTML, PHP, JS? I szukać praktyk jako frontend. Trochę czytałem i wymagania wydają się do osiągnięcia. W sumie mam gust estetyczny i jestem nieco perfekcjonistą.
  • Odpowiedz