Wpis z mikrobloga

Nie pierwszy raz. Każdy się czasem wygłupi, problem w tym, jak usilnie ona próbuje to robić. Nikt nie lubi tryhardów.


@NoMercyIncluded: to po jaki #!$%@? czytasz jej posty? wielkie oburzenie że ktoś na MIRKOBLOGU jest #!$%@?ący XD co, jest jakiś zakaz? dbasz o czystość kontentową tego jakże ambitnego i opiniotwórczego portalu i jego najwspanialszego segmentu?

To nie małahelenka tylko mała Karolinka, laska ma problemy najwidoczniej ze sobą i to już od dawna obraziła się na mnie ze napisałem jej prawdziwe imię Xd( ͡°
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Nie musiałem dawać notatki, bo pół mikro było zasrane jej atencyjnym gównem, więc od razu kojarzyłem. 500+ obserwujących, quo vadis wykop. Banda spermiarzy bez odrobiny godności.
  • Odpowiedz
@opkahopka:

też już jakiś czas temu pisałam, że jej odwaliło strasznie. Tak, jak jej wpisy o pracy były ok, tak później stała się okrutnie infantylna i musiałam aż dać ją na czarną listę, bo nie mogłam tego znieść.

Hej, to wszystko w pół roku. Pisałem z nią trochę w wakacje i mam wrażenie, że energiczna, miła dziewczyna odleciała do innej planety.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: ale Ty jesteś #!$%@? XDDD można napisać na mnie milion inwektyw na podstawie mojej wesołej twórczości wykopowej, ale trzeba być totalnie zakompleksionym przegrywem żeby nazywać mnie akurat białorycerzem i jeszcze te brednie o głębi swojej osoby - o punku piszesz obserwatorze bystry jak woda w klozecie XD tak przy okazji nie pisze się "głębii" XD
jakoś tak wydaje się jednak, że przeświadczony o wyjątkowości własnej osoby jest raczej gość
  • Odpowiedz