Wpis z mikrobloga

Gość kupił nową Ładę za cenę, w której spokojnie dostałby Dacię Duster będącą samochodem lepszym pod każdym względem (chociażby poduszek powietrznych xDDDDD). Polecam 15:30, gdzie gość się cieszy z ich braku i mówi, że Łada oferuje mu brak poduszek powietrznych w kierownicy i desce rozdzielczej xDDDD.
Potem wymienia co ten cud techniki oferuje, a są to między innymi: wspomaganie kierownicy (xDDD) i ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE (XDDDDDDDD) oraz DUŻY SCHOWEK, DWUKOMOROWY.

Jeszcze, żeby miał zamiar nią jeździć po jakichś bagnach i lasach to może dałoby się to obronić, ale ona ma mu służyć do jazdy po mieście xDDDDD (22:10).
A zachwala ją tak jakby był przedstawicielem handlowym Łady na całą galaktykę.
Niezawodny samochód xDDDDD Jeżeli jest jedna rzecz, której nauczył mnie tag #rosjawstajezkolan, to że w Rosji z niezawodności słynie jedynie mafijno-oligarchistyczna struktura państwa xDDDD.

No, ale jak ktoś lubi palić własną kasę w piecu to cóż ¯\_(ツ)_/¯

#rosjawstajezkolan #motoryzacja
Bartoni - Gość kupił nową Ładę za cenę, w której spokojnie dostałby Dacię Duster będą...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartoni: przegapiłes że w 6:27 widać odpryski lakieru, a to model 2020 którym koleś jeździ tylko po mieście :)

A jak oni to zrobili ze samochód bez poduszek został dopuszczony na unijne rynki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Bartoni: No jest typek nawiedzony lekko, może faktycznie ma syndrom sztokholmski i lubi masochistyczne zabawy... ale nie wiem czy jego rodzina podziela to zdanie xD Żona i dzieci w aucie bez poduszek i innych zabezpieczeń, aha xD Najważniejsze, że to Łada, jak zginiemy to zginiemy, ale jakie wspaniałe wspomnienia zabierzemy do grobu to nasze! XD
  • Odpowiedz
@bidzej bo to typowa polska mentalność, żeby wychylić łeb za płot i sprawdzić co tam u sąsiada na podwórku stoi, a później mu poburczeć, że za te pieniądze to mógł sobie kupić inne auto
  • Odpowiedz
@Bartoni: Niva a Duster to zupelnie inne samochody.
Sprawdz sobie jakie sa rodzaje napedu 4x4.
Niva to prawdziwy samochod terenowy, przeznaczony glownie do jazdy po bezdrozach z opcjonalnym uzytkowaniem na wertepach. Duster odwrotnie - to samochod do jazdy po drogach, ktory czasem poradzi sobie w stosunkowo latwym terenie.
Jesli ktos szuka samochodu terenowego, to Niva jest tak na oko jakies 100 razy lepsza. Jesali zas ktos jezdzi glownie po asfalcie,
  • Odpowiedz
@Bartoni: przekleje komentarz, który wczoraj napisałem na YT:
Nic dziwnego że można wybrać kilka typów lamp przednich, skoro klepią je chińczyki xD
Oby jak najmniej takiej wschodniej myśli technicznej jeździło po naszych drogach.
https://pl.aliexpress.com/item/32969518086.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3acf10daudXwLk&algo_pvid=c7305d2e-ce14-47ad-b52e-0d28a0d160f0&algo_expid=c7305d2e-ce14-47ad-b52e-0d28a0d160f0-1&btsid=0b0a3f8115830172900171664e23dc&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
  • Odpowiedz
@EndriuGolara:Świeciły na krótkich wyśmienicie w terenie a na długich wręcz niesamowicie
@Student_AWAS: Faktycznie naprawa tyle co czapka śliwek ale 15 razy w miesiącu, a ruskie zamienniki czy nawet oryginały robią z gównolitu
@Bartoni: nie da się tego gówna w żadnym miejscu naprawiać śrubokrętem. Zazwyczaj coś się j----o i pół dnia rozkręcania połowy auta żeby dostać się do duperela za 6.5 PLN który był dostępny tylko w
T.....o - @EndriuGolara:Świeciły na krótkich wyśmienicie w terenie a na długich wręcz...

źródło: comment_1583090078zKaJ2AqHvC4viNXourvxmI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dlaczego tak mało ludzi w cywilizowanej części Europy ten samochód kupuje xD


@Bartoni: Wyobraź sobie taką sytuację że zepsuł ci się jaki samochód marki Ford mechanik dzwoni do firmy która dostarcza mu części zamienne i przedstawiciel handlowy w przeciągu pół godziny przywozi mu części zapasowe Po trzech godzinach jak się uda masz auto naprawione ewentualnie na drugi dzień. Taka sama sytuacja dzieje się z ładną Niwa Masz naprawione to najlepszym
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: może w Polsce da się kupić ale my mówimy ogólnie o Europie. Myślisz że mieszkaniec jakiejś Hiszpanii jakby mu się zepsuła auto Niva odda mechanika a mechanik zadzwoni do swojego dystrybutora części i dystrybutor mu przywiezie za pół godziny jak zazwyczaj przywozi? G---o prawda. Dlatego ludzie kupują auta pod kątem dostępności części. Podobna sytuacja ma się uaz'em w Polsce można kupić coś pewnie używanego ale już w takiej Wielkiej
  • Odpowiedz
@siddhariha-cautama: Są wszędzie dostępne w 24h, najpopularniejszy tuner nivy jest brytolem zresztą.
Nie kręć małysza jak się nie znasz i nie jesteś w temacie.
Jak byłem nią w Szwecji i poszła mi pompa dostałem kolejną następnego dnia o 16.00
W DE też są części. Ba są nawet salony autoryzowane tak jak innych marek.

Tylko NIVA to nie auto to ZABAWKA ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: dobra bo mnie już męczy takie p---------e kto ma rację będziesz mi tutaj udowadniał coś masz tutaj stronę https://www.autotrader.co.uk. Myślę że to taka największa strona sprzedaży aut w Wielkiej Brytanii. Być może jeszcze jest kilka Sprawdź sobie marki Łada pod marką Łada jest tylko jedno auto do sprzedaży jest to Łada 89 roku 1300 marki UAZ w ogóle nie ma nawet w formularzu. Jakbyś chciał znaleźć auto do kupna
  • Odpowiedz