Wpis z mikrobloga

Nie jestem jakimś kurna geniuszem ani nikim wielkim, ale dlaczego w McDonaldzie nie znalazła się osoba, która powiedziała coś w stylu - Jebnijmy papierkową rurkę ALE zostawmy końcówkę z plastiku.

No dlaczego? ()

Redukcja plastiku o 90%, a różnica dla klienta żadna. Same profity. A tak to mają falę hejtu. Dobrze im tak.


#mcdonalds
CoUsT - Nie jestem jakimś kurna geniuszem ani nikim wielkim, ale dlaczego w McDonaldz...

źródło: comment_1583006011dLGxMh5hY6XMKHboECwksr.jpg

Pobierz
  • 13
@CoUsT: koszty? Rurki papierowe idą z maszyny w zawrotnym tempie. Z tworzyw sztucznych tak samo albo jeszcze szybciej. By dodać do papierowej słomki plastikowa końcówkę musiałaby powstać zupełnie nowa technologia, która to umożliwia. A jest to całkowicie bez sensu
@CoUsT: Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w Poznaniu ostatnio pojawiły się inne papierowe słomki, wciąż papierowe, ale z jakiegoś innego rodzaju papieru? #!$%@? wie, w każdym razie nie mam już odruchu wymiotnego wkładając ją do ryja xD Nie jest taka szorstka, tak jakbyś miał słomkę...Powiedzmy coś pomiędzy tym papierowym ścierwem a plastikową. Jak najbardziej akceptowalna, więc najwidoczniej muszą słuchać krytycznych uwag i coś zmieniają