Wpis z mikrobloga

Sony wypuściło oficjalne aplikacje dla Remote Play na wszystkie platformy poza Linuxem, na szczęście mamy nieoficjalną aplikację o której w sumie nie wiedziałem i działa całkiem sprawnie (można zdalnie wybudzić konsolę): https://github.com/thestr4ng3r/chiaki
Jedyną bardziej skomplikowaną operacją jest zdobycie swojego AccountID, ale jest prosta instrukcja jak to zrobić #ps4 #linux
Pobierz sm_m - Sony wypuściło oficjalne aplikacje dla Remote Play na wszystkie platformy poza...
źródło: comment_1582976220HbvEEpSiuEXW6an5DVPWK2.jpg
  • 8
@fervi: Po co emulator? Przecież PS4 nie jest jakimś starym urządzeniem, które ciężko zdobyć lub podłączyć do nowoczesnych telewizorów, nie mówiąc że nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś miał bluray w komputerze (:
@sackomoddye: A stary news, przez dziurę w przeglądarce chyba odpalili Linuksa i pokemony. Niestety chyba Soniak to załatał, a szkoda, bo potencjał tej dziury był niesamowity

Oczywiście wiem, że nie ma Pokemonów na PS4 xd Natomiast wydaje mi się, że emulator ma sens ogólnie - Są fani retro, gdzie muszą grać przed telewizorem, a inni mogą nawet na telefonie. Koncepcja (MOIM ZDANIEM) stacjonarnych konsol jest bez sensu. Mają wydajność, ale zarazem