Wpis z mikrobloga

@majkomajko12 @IdzDoAptekiPoLeki Przejdź się do salonu gdzie mają majkele i poproś o pokazanie, spójrz na poduszkę na której był wyłożony, będzie żółta jakby ktoś na nią nasikał xDDD Złocenie ich w zegarkach to żart, cyganie na targach mają trwalsze produkty. Jeszcze ta płaska paskudna tarcza rodem z zegarka za 8zl z allegro. Fenomenem jest dla mnie że komuś się to podoba, chociaż świadom jestem że nikomu się to nie podoba tylko jest
trejn - @majkomajko12 @IdzDoAptekiPoLeki Przejdź się do salonu gdzie mają majkele i p...

źródło: comment_1582977236Rgwo7ElmciMC9Togc2aHdU.jpg

Pobierz
@IdzDoAptekiPoLeki Dałem Ci przykład takiego samego zegarka za 9zł, dlaczego więc polecasz zegarek taki sam za 700zl hmm? Czy nie dlatego że piszę tam Korsik? Obrazuje tragiczną jakość, i kosmiczna cenę którą ktokolwiek stara się usprawiedliwiać tym że działa. Zamiast prosto z mostu napisać że to tandetny bubel ale marka zmienia postrzeganie
@trejn: ale ja się pytam o co innego xD napisałeś w imieniu wszystkich posiadaczy takiego zegarka ze im się one nie podobają xD to ze ktoś może zachwalać zegarek za co ze wiele lat działa, a ze przy okazji kosztuje tyle ile Ciebie może dziwić to jedno, indywidualne wybory, ale wypowiadanie się za wszystkich to juz drugie xD
@trejn: polecam bo mogę xD a ty nie możesz wypowiadać się w moim imieniu i mi wmawiać ze zwracam uwagę na logo lol xD polecam bo znam te firmę i wiem ze nie jest wadliwy, jakbym znała ten za 250 i wiedziała ze się nie psuje tez bym go poleciła. Weź nie bądź sztywny i nie oceniaj cudzych wyborów swoimi kategoriami, bo to ze ty byś patrzył na cenę to nie
@trejn:
@IdzDoAptekiPoLeki

przyznam, ze kupiłam go gdy był na niego wielki bum ʕʔ i faktycznie pasuje do wielu stylizacji, nie zastanawiałam się czy jest dobry jakościowo czy nie, ani nie kupiłam go żeby świecić logiem, widziałam ze wielu dziewczynom on pasuje i myślałam ze na mojej ręce tez będzie wyglądać ok ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet czy byłby za 8 zł czy dziesięć