Wpis z mikrobloga

Walić ten #koronawirus

Mi się koleżanka wlanie przekręca w szpitalu w #krakow na zapalenie płuc, jest nieprzytomna od wieczora (,)
Kurde mirki trzymajcie kciuki, bo to by była kolejna smierć bliskiej osoby w ciągu dwóch tygodni (,) #zalesie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DestroDevil:

Dzis malo kto umiera na zapalenie płuc


Mirku mam nadzieje ze masz racje bo mam babcie i syna co wlasnie przechodza to gowno. Babcia 48 godzin spedzila na SORze.

Swoja droga ciekawe czy przez #koronawirus ludzie zaczeli otwarciej mowic o swoich schorzeniach czy naprawde ostatnio jakis wysyp tych zapalen pluc?
  • Odpowiedz
latego uważam że ludzie zbyt bardzo panikują z tym koronowirusem gdy zwykła grypa potrafi zabić ¯_(ツ)_/¯


@wyk00p: najgorsze jest, ze w wyniku paniki ludzie oblegaja szpital i zarażają się w poczekalniach zwykłą grypą
imo w wyniku paniki zmarło, lub ciezko zachorowalo na inna chorobe, wielokrotnie więcej ludzi
  • Odpowiedz
@Naturmensch: Masz racje. Mnie z synem z zapaleniem pluc lekarka podejrzewajac #koronawirus wyslala po przeswietlenie do Szpitala Zakaznego. Na szczescie zadzwonilem najpierw do nich i lekarz z Zakaznego powiedzial mi “to ostatnie miejsce gdzie chce pan teraz przyjechac z synem”.
  • Odpowiedz
Dlatego uważam że ludzie zbyt bardzo panikują z tym koronowirusem gdy zwykła grypa potrafi zabić ¯_(ツ)_/¯


@wyk00p:

A ja uważam, że w dobie szczepionki za 35pln, to ludzie zwykle dzbany, że się nie szczepią przeciw grypie.
  • Odpowiedz
@gosolution to k---a nie jest bait. Gość u nas w mieście był dostawcą pizzy. Ponoć jechał oglądać jakiś domek do kupienia i auto się zepsuło. Jak wysiadł sprawdzić na poboczu co się stało i chciał wsiadać spowrotem do auta to potknął się i wpadł na jezdnię prosto pod (może nie tira, ale) nadjeżdżający samochód ciężarowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Szpeju tak z ciekawosci w jakim ona jest wieku bo tak poważny stan przy zapaleniu pluc to raczej rzadkość u młodych a niestety typowe u osób starszych które przeważnie szpital opuszczaja 2 trumnie. W mojej rodzinie dwie osoby w wieku 80-93 tak właśnie skończyly swój żywot.
  • Odpowiedz
@Szpeju: taki podobny przypadek u znajomego w Łodzi. Córka 25 lat, delikatne przeziębienie, później kaszel, ból w klatce, później po lekach delikatna poprawa i dziewczyna postanowiła pójść na jakiś tam bal... Po powrocie już było ciężko, ledwo łapała oddech etc. Wczoraj facet dzwonił że musieli jej otworzyć czaszkę bo mózg puchnie i nie wiadomo co to bedzie...
Grupa? Koronawirusa? A może coś innego?
  • Odpowiedz
Dzis mało kto umiera na zapalenie płuc


@DestroDevil: @Szpeju: Dobrze wiedzieć, bo kilka lat temu mojego wujka znaleźli nieprzytomnego, wychłodzonego w lesie i gdyby nie zapalenie płuc, prawdopodobnie żyłby do dzisiaj. Jak jest śpiączka przy zapaleniu płuc (gdyby ktoś nie wiedział: płuca służą do samodzielnego ODDYCHANIA), to musi się zdarzyć tzw. "cud", żeby z tego wyszedł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szpeju:

W zeszłym tygodniu znajomy coś robił na poboczu przy samochodzie, potknął się i upadł na jezdnie i tir mu po łbie przejechał...


O-----------j ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Przypominam, że pseudoróżowy Szpeju to fan mitomaństwa, już były zarzudki o śmierci rodziców itp.
  • Odpowiedz