Wpis z mikrobloga

Walić ten #koronawirus

Mi się koleżanka wlanie przekręca w szpitalu w #krakow na zapalenie płuc, jest nieprzytomna od wieczora (,)
Kurde mirki trzymajcie kciuki, bo to by była kolejna smierć bliskiej osoby w ciągu dwóch tygodni (,) #zalesie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 96
@Szpeju rozumiem to, w tym momencie tata walczy o życie i może rana nie dosyć. #!$%@? uczucie, spać nie mogę:( trzymaj się!
  • Odpowiedz
  • 59
@kiinek: W zeszłym tygodniu znajomy coś robił na poboczu przy samochodzie, potknął się i upadł na jezdnie i tir mu po łbie przejechał...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wyk00p: Polecam pooglądać historie pary angielskiej z promu u wybrzeży japoni na bbc np.3 dni temu gość nagrywał filmiki na których normalnie opowiada ze czuje sie nieźle zero objawów praktycznie,po czym zmarł wczoraj.
  • Odpowiedz
  • 38
@Szpeju ludzie często bagatelizują grypę, znajomy pracował jako handlowiec, hehe nie będzie brał L4 bo premia i target. Nie dość że roznosił to gówno po klientach to jeszcze niedoleczona grypa powikłała się kardiologicznie i przed 40 zszedł na zawał.
Bliska mi osoba też jest w szpitalu. Współczuję, stres straszny i zamartwianie o najbliższych.
  • Odpowiedz