Wpis z mikrobloga

@Czekoladowa: Nie mam tak pesymistycznej wizji świata jak Jester, ale nie będę Ciebie okłamywał. Dużo facetów to dupki, a jeszcze więcej chce zazwyczaj przede wszystkim dobrać się do kobiecych majtek nie przejmując się aż tak co one myślą. Tego nie zmienisz. Natomiast nie wydaje mi się, że bycie zimną suką to recepta, bo czy odwracając płcie, to Ty nie będziesz wtedy takim dupkiem? Jeżeli lubisz rządzić i dominować w związku
  • Odpowiedz
@Czekoladowa: ktoś tu ma za duże wymagania ;)

@maciejkack: Nie zgadzasz się ze mną, bo operujesz inną definicją "samca alfa". Dla mnie osoba, które traktuje inną osobę przedmiotowo jest istotą ze słabo rozwiniętą inteligencją, i na pewno nie jest godna włączenia do grupy tych samców. Uwierz mi, że można być zarówno osobą dominującą jak i tolerancyjną. Wystarczy trochę pomyśleć.
  • Odpowiedz
@Paulo_Coelho: Wierzę, że można być osobą tolerancyjną i dominującą. Według mnie od bycia "samcem alfa" dużo zależy też jak otoczenie go postrzega. "Zdobywanie" kolejnych kobiet może w pewnych kręgach być postrzegane jako cecha pozytywna i takiego osobnika można umieścić w centrum tego kręgu jako wzór i przykład.
  • Odpowiedz