Wpis z mikrobloga

#pytanie #origami #szkola #patologiazewsi #afera ##!$%@?
Córka (7lat) wróciła ostatnio ze szkoły zafascynowana że mieli w trakcie lekcji pokaz origami prowadzony przez jakiegoś hindusa, który mówił po angielsku i wycinał jakieś rzeczy z papieru. No fajnie... Posłuchała angielskiego, ciekawa lekcja. Mówi mi- "daj tata, 10zl, bo pan sprzedaje takie książki że samemu można robić origami"... No pewnie, czemu nie, niech ma.
Mija tydzień, córka przynosi książeczkę picrel... a raczej broszurkę 16 stronicowa na szarym papierze gdzie instrukcje przypominają te z memów o rysowaniu... nic się z nich nie da wywnioskowac.
No i teraz pytanie: kręcić w szkole Małysza? To jest obrzydliwe oszustwo jak dla mnie bo córka teraz ze łzami w oczach próbuje robić to magiczne origami ale nic się nie da z tego zrobić... pomijając fakt że nie ma paragonu... to robienie dzieciom pokazów (w czasie normalnych lekcji) pokazując cuda na kiju a potem wciskanie czegos takiego to zwykle #!$%@?ństwo.
Jeżeli to my byśmy ją zabrali na coś takiego i to my zostalibyśmy oszukani to cóż... brawo dla pana hindusa za spryt... ale że szkoła organizuje takie coś i pozwala komuś kręcić taki biznes podczas lekcji to chyba dość dziwne.
Czy może jestem #!$%@?ęty?
buhubuhu - #pytanie #origami #szkola #patologiazewsi #afera ##!$%@? 
Córka (7lat) wr...

źródło: comment_1582817384HRSgteH6k0qmgjomjGgrP8.jpg

Pobierz
  • 39
Jeżeli to my byśmy ją zabrali na coś takiego i to my zostalibyśmy oszukani to cóż... brawo dla pana hindusa za spryt... ale że szkoła organizuje takie coś i pozwala komuś kręcić taki biznes podczas lekcji to chyba dość dziwne.

@buhubuhu: To szkoła kręci biznes, pewnie ten hindus od każdej sprzedanej broszurki odpala im prowizję. Z tego co wiem za to jest kryminał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@buhubuhu: na to wygląda ( ͡º ͜ʖ͡º), bordo mam już chyba dwa miesiące, a udzielam się mniej niż niejedna pomarańczka, nie wiem, może wykop się #!$%@?ł.

@syx2: Ciekawe, ja udzielam się sporo, mam wpisy po kilkaset plusów a nawet i 1800 a przez pół roku miałem miejsce ok.8000 w rankingu. Teraz 2000 ale to też coś za mało, biorąc pod uwagę że prawie w ogóle