Wpis z mikrobloga

@Sleepypl: Pamiętam swoje początki przygody z motoryzacją. Walczyłem z śrubą zacisku w Kia. Przyszedł stary i zaczął komentować, że w drugą stronę etc. Stwierdziłem, że tym razem może "jaunsz" choć raz ma rację. Kręciłem ja, kręcił on, aż po 30 minutach "szarpania" nadal nic. Jak debil odpaliłem yt i szukałem filmiku z naprawą/wymianą zacisków z tej samej strony co u mnie, zgadnij co dalej? Tak #!$%@?*my śrubę, że bałem się, iż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uaephean: gówno dają te małe pneumaciki przy serio dokreconych śrubach

Co innego już te duże pneumatyki albo elektryczne udarowe za 2/3k

Ale ten twój że zdjęcia nie poradzi sobie nic a nic z na prawdę dokreconymi śrubami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzeXD: mozesz miec i rację bo mało kto jest na warsztacie w czarne nasadki wyposażony a co dopiero z używaniem

@Uaephean: mówię o starszych autach ale też o większych autach pokroju busa bądź czegoś terenowego ale powodem może być to co napisał cze
@JudaszowyBudyn: Odkręcałem tym śruby z ciągnika rolniczego. Koła spokojnie daje radę. W busie też koła bez problemu powinien pociągnąć - nasadki białe udarowe i lecisz. Miałem problem z jakaś śrubą w ciągniku ale wtedy to trzeba było skakać po 2m przedłużce. Ogólnie jak za cenę poniżej 200zł to bardzo przydatne narzędzie. Wymiana kół w kilka minut samemu. Jeśli chodzi o akumulatorowe to chińskie kopie makity są za 120zł - też koła