Wpis z mikrobloga

@january69: Jakby @Fiodorczuk był na miejscu to sprawy by wyglądały inaczej. Niestety na dzień dzisiejszy ze statywem nie potrafiącym z Krzychem nagrać nic ciekawego, rozpieszczącym go non stop ciepłymi słówkami, włażącym mu w dupę, i spłacającym mu jak ostatni frajer wszystkie rachunki Szkolna będzie iść tylko w coraz gorszą stronę. Major w takiej sytuacji jest po prostu jedynym ratunkiem.
@cardevillo: meksykana nigdy nie ogladalem na powaznie, Pato z Jankiem asz asz fajne filmy robi(można powiedzieć w czasie przeszłym już chyba, bo Łoś ma pluskwy). Stypa raz na jakis czas jest potrzebna. A Konon to totalny bezbek, zabawny był w 2006 roku, a teraz no prosze cie
@january69: A mi szkolna taka jak teraz podoba się bardziej niż to co mieliśmy za czasów majora. Wolę rzadsze materiały ale "z klimatem" czyli przede wszystkim okazjonalne materiały Niemieckiego nagrywane na spokojnie i z dużą dawką absurdu. Przyznam, że chętnie bym obejrzał jakieś interakcje między ćpunem a Kononem ale wiem, że bardzo szybko by mi się to znudziło.
pewnie liczysz ze pozdrowilby cie z wersalki? XD


@William2290: nie wiem czemu posadzasz mnie o zachowanie typowego czlonka grupki fejsbukowej. dobra morda kiedys byles tylko poplynales z pradem tagowej psychozy, czyli kto nie z wykopem to mityczny lateks albo gimbus z grupki.