Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:03, Czwartek, 27 lutego 2020. Imieniny: Gabriela, Anastazji. Słońce wstało dziś o 06:42. Będzie oświecało nas 10 godzin i 34 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:17. Ciemna noc zapadnie o 18:34, ale gwiazd można wypatrywać od 17:53.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:0...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry, chodzą plotki po mieście, że dziś czwartek:)
Moja babcia dziś ma 87 lat, zacny wiek, pełna kondycja i plany, że we dwie skoczymy do Istanbułu w tym roku na kilka dni:)
Wszystkim Wam takiej kondycji i radości z życia życzę :p

Czas na kawusie?
@algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Wejszlo @wyinwidualizowany
  • Odpowiedz
@micke @micke @wynalazek_one @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Pjotsze @bolorollo @algus @TomTailor100 @Dziesion @wyinwidualizowany

No i jestem zła. W nocy padał śnieg i nie zdążyłam się napatrzeć. Jak rano jechałam do pracy na 6 to już tylko jakieś resztki na szybach samochodów leżały. WTF Wrocław, czemu tu nie ma zimy nigdy (°°
shittysupport - @micke @micke @wynalazekone @AllGoesWrong @JurgenVanBeethoven @Sikork...

źródło: comment_1582792683GPoWbxufJhGBXfsdzVmnXV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

Dzień dobry czwartku. Znajomi dziś piszą ostatnie poprawki, więc trzymajcie za nich kciuki, ja na szczęście już mam pozdawane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Dziesion: Ejjj w ogóle wszystkiego najlepszego ( ʖ̯) Przepraszam za spóźnione życzenia ale tak byłem zmęczony że zapomialem wczoraj złożyć ci życzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sobotę wypiję za ciebie! Obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz