Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: juz kiedys pisalem ze wiekszosc tych downow z tagu #przegryw jest zwyklymi leniami. Jak inaczej okreslic czlowieka ktory nie ma pracy od kilku lat czy znajomych w szkole? ¯_(ツ)_/¯

Owszem sa osoby ktore maja spieprzone geny calkowicie ale one sie tym nie chwala na lewo i prawo.

Znowu nie mozna mowic ze grubasy sa grubi przez geny bo promil grubych ludzi jest taka przez zdrowie a reszta
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: @Piter728: @xaliemorph:

Tylko, że z takiego pisania i atencji nic nie wynika, nie przekładają się na szczęście.

99% ze spermiarzy w ogóle nie przyszłoby na spotkanie, to tylko takie pisanie w ramach walenia konia. Zresztą oni chcą tylko zaspokoić się seksualnie, włożyć penisa w obojętnie jaki otwór i się ulotnić.

Nie wiem kogo wiadomości od napalonych zwierząt miałyby cieszyć. A już pisanie, że kobieta nie
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: Jestem poniżej 6/10 (wg wykopu) a za każdym razem jak gdzieś przyjdę i rozmawiam z jakimiś różowymi - czy to z paniami z okienek w urzędach, czy to z kelnerkami, czy dziewczynami co wsiadają do mnie na bla bla cara, nie ważne gdzie bym nie poszedł w sumie to dostaje od nich atencję. Z tym że ja nie jestem creepem, zwykle dobrze się ubieram i potrafię rozmawiać z ludźmi.
  • Odpowiedz
Nie wiem kogo wiadomości od napalonych zwierząt miałyby cieszyć. A już pisanie, że kobieta nie może mieć depresji bo zawsze ktoś chętnie ją wyrucha to po prostu xd


@Pierorzek: Tylko do takiej nawet kobiety ktoś pisze a faceta może spotkać jedynie ... ochota ze strony różowych by gdzieś wysrał z tego padołka bo tylko przeszkadza. Niby niewielka różnica a tak naprawdę gigantyczna. Nie wiem czy wiesz ale wielu średnio atrakcyjnym
  • Odpowiedz
No i choć trochę dać coś z siebie bo otyłość świadczy w 95% o niczym innym jak zwykłym lenistwie. Nawet nie najlepsza z twarzy dziewczyna jak będzie wysportowana to będzie naprawdę niezłą "szprychą" która może liczyć na więcej atencji aniżeli niejedna ładna.


@xaliemorph: Otóż to, jest ogromna roznica miedzy szczupłą i wysportowaną ćwiczącą z ciężarami na siłowni a "tylko" bez nadwagi, która nigdy w zyciu nie była na silowni.
  • Odpowiedz