@non_compos_mentis: gdzieś już dzisiaj było że nie są w stanie prześledzić drogi zakażenia. Ja to rozumiem tak że nie są w stanie skontaktować się z osobami potencjalnie zagrożonymi. Czyli każdego dnia będzie przybywali zarażonych i jest to nieuniknione. Lada dzień i u nas będą dziesiątki zakażeń,puste szkoły , sklepy,kościoły itd
Poleci ktos jakies ETFy (nigdy ich nie kupwoalem i sie nimi nie interesowalem): 1. Ogolnego pod hosse ai 2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady
Czyli przypadków/podejrzeń jest tak dużo, że Niemcy nie są w stanie śledzić wszystkich potencjalnie zarażonych.
#2019ncov #koronawirus #niemcy #chiny #ncov2019 #sarscov2
Komentarz usunięty przez autora