Wpis z mikrobloga

@Pwner: ostatnio zrobiłem takie mycie pod maską w swojej furze. Zaparkowałem jak zwykle pod blokiem. Na drugi dzień otwieram maskę a tam #!$%@?ł się jakiś kot czy inny sierściuch, #!$%@?ł wszędzie błotem i na dodatek przegryzł mi kabel zapłonowy, a 3 tygodnie wczesniej wymieniłem wszystkie na nóweczki NGK. Tfu #!$%@? koty!
  • Odpowiedz
@ElCidX: akurat za swój dałem sporo, 18k polski salon (ale 2x komplety opon nówki Continental, bogata wersja, 2.4 benzyna). Gaz KME, 3,4k wyszedł. Nie oszczędzałem, miałem do wyboru inne za 2,9k typu Versus gaz, firma krzak.

Wiem że sporo, ale w perspektywie czasu (na tą chwilę 6 miesięcy) nie boli, nic się nie dzieje :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pwner a czy ktorys z tych srodkow przywróci wyglad plastikow w srodku ktore przez dzieci sa takie jak by zmatowione i z lekka przerysowane?
  • Odpowiedz
@Pwner: Tak z ciekawości - po co? W sensie dla przyjemności? Jaka w tym przyjemność? Pytam serio
Bo wygląda jak totalne marnowanie czasu i pieniędzy, na coś bez znaczenia, co się nie przyda nigdzie nigdy itd.
  • Odpowiedz
@Loloman: Dla własnej satysfakcji, że człowiek zamiast piwa przed TV ruszy dupę i zrobi coś ciekawego.
W moim przekonaniu lepsze jest takie spędzanie czasu niż siedzenie przed PC i szukanie komentarzy, które można by trochę zjechać :) Tutaj masz komorę silnika i 3h roboty. Ja zimę 2018 roku spędziłem na rozłożeniu motocykla na części pierwsze, wyczyszczeniu i złożeniu. Jak to nazwiesz, psychozą :) ?

PS. Przy czystym silniku łatwiej wychwycić wszelkie
cezu1 - @Loloman: Dla własnej satysfakcji, że człowiek zamiast piwa przed TV ruszy du...

źródło: comment_1582753013hqnRbVwZf6k3yiCj1ns92K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@muak47: Ciężko znaleźć u jednego. Polecam allegro smart. Super sprawa, gdy sporo kupujesz, nie musisz się zastanawiać od ilu sprzedawców kupisz artykuły.
  • Odpowiedz
  • 0
U jednego sprzedawcy powyżej 40 złotych, wtedy masz darmowy paczkomatu lub paczkę w ruchu/Orlen. Powyżej 60 lub 90 masz darmowego kuriera do domu. Akurat przy artykułach do auta szybko przekroczysz 40zl u jednego sprzedawcy więc te 50zl za allegro smart szybko się zwróci :)
  • Odpowiedz