Wpis z mikrobloga

Poproszę o szczerą odpowiedź normików i laski co trzeba zrobić, by uprawiać seks z ładnymi kobietami. Nie jestem wybredny, może być ONS, może być FWB, może być związek, jedynie nie chcę za to płacić.
Mam 185 centymetrów wzrostu, zarobki na poziomie kilku średnich krajowych, wyższe wykształcenie, własne, duże mieszkanie, jestem wysportowany, trenuję po 6-7 razy w tygodni, czytam dużo książek.
Z twarzy niestety nie model, ale robię co się da, regularnie chodzę do barbera, staram się ubierać dobre i dopasowane do siebie ciuchy. Z zainteresowań poza literaturą i sportem, dużo podróżuję, głównie po Europie.
Mam sporo dobrych znajomych, na których wiem, że mogę liczyć, nie mam problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów, generalnie po prostu nie wiem co jeszcze mogę zrobić, by wypełznąć z mojej piwnicy.
Tylko kompletna, całkowita klęska na froncie seksualnych relacji damsko-męskich. Na ostatniej randce udało mi się z nią przelizać, umówić się na kolejną, by następnego dnia się obudzić z blokiem od niej na wszystkim. Wcześniej kręciłem z laską przez około miesiąca, pisaliśmy ze sobą codziennie, zwykle ona inicjowała konwersacje, byliśmy umówieni na kolejne spotkanie i nagle kompletny shadowing. Zero odpisywania od niej, nie wyświetliła wiadomości i elo, cześć.
Mam tak non stop - laski, które przeliżę na imprezie i dadzą mi swój numer/dodadzą do znajomych, potem mnie kompletnie ignorują jak zaproponuję spotkanie.
Znajomi, w tym kobiece koleżanki mówią tylko, że jestem świetna partia, kumpel co rucha na prawo i lewo mi rzucił tekstem, że walcząc ze mną o kobietę by pewnie przegrał.
Tyle szczerości od nich usłyszałem, że o to jestem. Cały na biało.
Liczyłem, że się poprawi po wyleczeniu depresji, męczyłem się z nią i myślami samobójczymi przez pół roku, powodu sami się domyślcie, ale mimo że czuję, że mentalnie ze mną dużo lepiej, to jednak kobiet jak nie było, tak nie ma.
Serio #!$%@?, co jeszcze muszę zrobić, na czym się skupić, nad czym pracować?
Jedyna rada jaką słyszę w życiu, to przestań się starać i pokazywać, że Ci zależy. Faaaajnaaa rada. Przypomniała mi się historia kumpla o tym jak kiedyś długo się starał o swoją aktualną żonę. Otóż to było u niego jeszcze w liceum, usłyszał od kogoś tą radę i przestał pisać do swojego obiektu westchnień. Przez 4 miesiące nie odezwała się do niego i znalazła sobie w tym czasie chłopaka. Tak, piękne rady.
Ale wolałbym znaleźć jeszcze jakiś plan alternatywny...

#tfwnogf #przegryw #tinder #zwiazki #blackpill #redpill
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ci ci laska? Myslałeś co dalej, jak już znajdziesz jakąś która nie ucieknie?


@MasterVegito: Zrealizuję swoje pragnienia, pewnie wtedy będę szukał innych, życie to droga.

ja bym za słowo klucz tutaj wziela „przelizac” dziewczyny ewidentnie przestały być zainteresowane po tej czynności, wiec albo po prostu nie poczuly żadnej chemii albo kiepsko całujesz a wtedy no cóż nikt nie pójdzie na kolejna
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30:

To ja pytam się co mam zmienić.

Skoro udaje ci się je gdzieś wyciągać, poznajesz nowe, z kimś się tam nawet przyliżesz, dbasz o siebie, to ciężko powiedzieć co jest nie tak. Najlepiej było by spytać te kobiety () W jakiś sposób zniechęcasz, przez co rezygnują albo masz zwykłego pecha i po prostu wybierają kogoś lepszego.
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: poradników w sieci jest mnóstwo, ale najważniejsze:
1. skup się bardziej na tym czy kobieta podoba się Tobie, a nie na tym czy Ty podobasz się kobiecie
2. idź w ilość - żeby poderwać dziewczynę, trzeba podrywać dziewczyny - jak o tym pomyślisz, to ma większy sens. Gwarantuję Ci, że jeśli pójdziesz na 100 randek z tindera, to seks będziesz miał przynajmniej z dziesięcioma, a wśród nich znajdziesz partnerkę.
  • Odpowiedz
Skoro udaje ci się je gdzieś wyciągać, poznajesz nowe, z kimś się tam nawet przyliżesz, dbasz o siebie, to ciężko powiedzieć co jest nie tak. Najlepiej było by spytać te kobiety () W jakiś sposób zniechęcasz, przez co rezygnują albo masz zwykłego pecha i po prostu wybierają kogoś lepszego.


@push3k-pro: Dwa razy przycisnąłem.
"Jesteś spoko gościem, naprawdę zabawnym i ciekawym, mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@Zimnok: a co ma powierzchowność do tego? Kiepskie całowanie to kiepski seks, ludzie nie są po prostu dla siebie pod tym względem stworzeni. Miałam kolezanke, która właśnie z tego względu faceci olewali po randce i ja pocalowalam dla sprawdzenia. Całowała tak okropnie, ze nie dziwie się ze ludzie zwiewali
  • Odpowiedz
1. skup się bardziej na tym czy kobieta podoba się Tobie, a nie na tym czy Ty podobasz się kobiecie


@olke: Jak mi się laska nie podoba, to mam zlewkę od razu, może zbyt zerojedynkowy jestem.

2. idź w ilość - żeby poderwać dziewczynę, trzeba podrywać dziewczyny - jak o tym pomyślisz, to ma większy sens. Gwarantuję Ci, że jeśli pójdziesz na 100 randek z tindera, to seks będziesz miał przynajmniej z dziesięcioma, a wśród nich znajdziesz partnerkę.
  • Odpowiedz
Dwa razy przycisnąłem.

"Jesteś spoko gościem, naprawdę zabawnym i ciekawym, mam nadzieję, że kogoś znajdziesz, ale jeśli chodzi o mnie to "tu nieistotny banał, który jej nagle zaczął przeskadzać".

Odpuściłem sobie, zresztą każdy znajomy mi odradzał próbowanie uzyskać takich odpowiedzi i ja sam wiedziałem, że nic nie dadzą.

@HFL-przed-30: Spławiają cię nie mówiąc konkretów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roza94: to tak samo jak by dziewczyna była zbyt gruba to przecież nie ma sensu z nią gadać bo nie będzie mnie pociągać, tak samo jakby była pasztetem.
  • Odpowiedz
@AssRock: Nie chodzi o wygląd. Wygląd dla kobiet nigdy nie miał znaczenia, kobieta jak jest zakochana to wady przestają być wadami a zaczynają się jej podobać. A zakochanie wynika z majątku i charakteru, musi być po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Roza94:

a co ma powierzchowność do tego? Kiepskie całowanie to kiepski seks, ludzie nie są po prostu dla siebie pod tym względem stworzeni. Miałam kolezanke, która właśnie z tego względu faceci olewali po randce i ja pocalowalam dla sprawdzenia. Całowała tak okropnie, ze nie dziwie się ze ludzie zwiewali

Oczywiście, że powierzchowne, przecież można takie rzeczy komunikować, można komuś pomóc. Jak oni sami zdobywali doświadczenie na tym polu? Szukają od
  • Odpowiedz