Wpis z mikrobloga

Poproszę o szczerą odpowiedź normików i laski co trzeba zrobić, by uprawiać seks z ładnymi kobietami. Nie jestem wybredny, może być ONS, może być FWB, może być związek, jedynie nie chcę za to płacić.
Mam 185 centymetrów wzrostu, zarobki na poziomie kilku średnich krajowych, wyższe wykształcenie, własne, duże mieszkanie, jestem wysportowany, trenuję po 6-7 razy w tygodni, czytam dużo książek.
Z twarzy niestety nie model, ale robię co się da, regularnie chodzę do barbera, staram się ubierać dobre i dopasowane do siebie ciuchy. Z zainteresowań poza literaturą i sportem, dużo podróżuję, głównie po Europie.
Mam sporo dobrych znajomych, na których wiem, że mogę liczyć, nie mam problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów, generalnie po prostu nie wiem co jeszcze mogę zrobić, by wypełznąć z mojej piwnicy.
Tylko kompletna, całkowita klęska na froncie seksualnych relacji damsko-męskich. Na ostatniej randce udało mi się z nią przelizać, umówić się na kolejną, by następnego dnia się obudzić z blokiem od niej na wszystkim. Wcześniej kręciłem z laską przez około miesiąca, pisaliśmy ze sobą codziennie, zwykle ona inicjowała konwersacje, byliśmy umówieni na kolejne spotkanie i nagle kompletny shadowing. Zero odpisywania od niej, nie wyświetliła wiadomości i elo, cześć.
Mam tak non stop - laski, które przeliżę na imprezie i dadzą mi swój numer/dodadzą do znajomych, potem mnie kompletnie ignorują jak zaproponuję spotkanie.
Znajomi, w tym kobiece koleżanki mówią tylko, że jestem świetna partia, kumpel co rucha na prawo i lewo mi rzucił tekstem, że walcząc ze mną o kobietę by pewnie przegrał.
Tyle szczerości od nich usłyszałem, że o to jestem. Cały na biało.
Liczyłem, że się poprawi po wyleczeniu depresji, męczyłem się z nią i myślami samobójczymi przez pół roku, powodu sami się domyślcie, ale mimo że czuję, że mentalnie ze mną dużo lepiej, to jednak kobiet jak nie było, tak nie ma.
Serio #!$%@?, co jeszcze muszę zrobić, na czym się skupić, nad czym pracować?
Jedyna rada jaką słyszę w życiu, to przestań się starać i pokazywać, że Ci zależy. Faaaajnaaa rada. Przypomniała mi się historia kumpla o tym jak kiedyś długo się starał o swoją aktualną żonę. Otóż to było u niego jeszcze w liceum, usłyszał od kogoś tą radę i przestał pisać do swojego obiektu westchnień. Przez 4 miesiące nie odezwała się do niego i znalazła sobie w tym czasie chłopaka. Tak, piękne rady.
Ale wolałbym znaleźć jeszcze jakiś plan alternatywny...

#tfwnogf #przegryw #tinder #zwiazki #blackpill #redpill
  • 166
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: Nie oszukuj się. Skoro nie ruchasz to żadne czynności jakie wykonasz oraz stosowanie się do #!$%@? rad normików nie pomogą. Jakbyś miał dobry ryj i zarysowaną linię szczęki to nawet jakbyś groził różowej śmiercią to powiedziałaby, że to bardzo słodkie i opędzlowała by Tobie kindybała z połykiem i GG.
  • Odpowiedz
mozliwe, nie kazdy rodzi sie przystojniakiem. Moze zrob #pokazmorde i kobiety ocenią


@programista1992: Moi znajomi mają wykop. Wielu z nich.
Nie po to mam zielonkę, by oni to czytali.

Nie oszukuj się. Skoro nie ruchasz to żadne czynności jakie wykonasz oraz stosowanie się do #!$%@? rad normików nie pomogą. Jakbyś miał dobry ryj i zarysowaną linię szczęki to nawet jakbyś groził różowej śmiercią to powiedziałaby, że to bardzo słodkie i opędzlowała by Tobie kindybała z połykiem
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30

" Za dużo widziałem sytuacji przeczących blackpillowi, bym się z nim zgadzał"

Mógłbyś opisać? To ze kobieta jest z kims ze swojej ligi z rozsadku/dla kasy/ze strachu przed samotnością/bo nie ma szans u przystojniaka to nie oznacza, ze pozada swojego partnera
  • Odpowiedz
Proszę o szczerą odpowiedź normików i laski co trzeba zrobić, by uprawiać seks z ładnymi kobietami. Nie jestem wybredny, może być ONS, może być FWB, może być związek, jedynie nie chcę za to płacić.


@HFL-przed-30: Tak się #!$%@? nie da typie, musisz coś dać od siebie by coś dostać.
  • Odpowiedz
Mógłbyś opisać? To ze kobieta jest z kims ze swojej ligi z rozsadku/dla kasy/ze strachu przed samotnością/bo nie ma szans u przystojniaka to nie oznacza, ze pozada swojego partnera


@programista1992: Widziałem sporo sytuacji, gdzie kobieta była z kimś z poniżej swojej ligi, mimo szans u sporej liczby przystojniaków, dlatego że autentycznie pożądała swojego partnera. Sprawy mocno intymne, nie będę opisywał.
  • Odpowiedz
Korzystałem w trakcie leczenia depresji z pomocy i nie oceniam polskiego psychiatrii i psychologii za wysoko.

Dużo więcej mi dało wsparcie rodziny i przyjaciół i praca nad sobą.

@HFL-przed-30: Skoro okazałeś się taką #!$%@?ą by mieć depresję, to ja ci gwarantuję że kobiety nie widzą w tobie faceta. Nie martw się jednak, dużo jest takich które ssą fiuta bo im się to opłaca i robią choćby te minimum jakim jest
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: swoja droga masz wjazd na psyche przez shadowing lasek z imprez / neta.

Stary mi w klubie laska sie prawie oswiadczala, cala impreze za mna chodzila, chciala zebym jechal z nia do niej na after, potem w koncu pojechala ze znajomymi i 5 razy sprawdzala czy mi dala dobry numer i czy zadzwonie.

Nigdy nie
  • Odpowiedz
to pewnie nie chca przystojniaka bo oni nie sa chetni na zwiazek. Lepszy beciak w garści niż chad na dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: Albo życie nie jest takie proste?

jestes desperatem. Przykro mi. Oni maja racje. To
  • Odpowiedz
na logikę. Jeśli stać Cię na Ferrari/BMW/ inny wypasiony samochod to czemu mialbys kupowac Skodę Fabię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiesz na pewno analogię.


@programista1992: Mówiłeś tylko o wyglądzie. Dlaczego ktoś kupuje SUVa, jeśli stać go na cabrio?
  • Odpowiedz