Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: mi tez, właśnie miałem o to pytać tez. Próbuje od kilku dni bezskutecznie. Pare dni temu jedyne co mi się udało to wyszukać połączenie na następny dzień , a jak dałem za dwa dni to już error. Chyba zostaje flixbus...
@aikonek: na FB leo ktos napisal, ze od 2x lutego pociagi zostaly wstrzymane do odwolania. Ludzie pisza tez ze dostaja info o anulowaniu wczesniejszych rezerwacji.
Cos mi sie wydaje ze te pociagi spadly z rowerka.
@PurpleHaze widocznie nie ogarnęli tego do końca. Mi się udało pojechać na początku stycznia i było okej, jednak zainteresowanych było bardzo dużo
@PurpleHaze: LEO ma od kilku dni potężne problemy techniczne z swoim backendem - info z pierwszej ręki.

Co do Wrocławia - LEO miało zezwolenie na jazdę do końca lutego, z tego co się orientuje.
LEO ma od kilku dni potężne problemy techniczne z swoim backendem - info z pierwszej ręki.


@Bratkello: podejrzewalem jakies fuckupy ze strona, ale wuyszukiwarka dziala bez problemu dla innych polaczen. Natomiast w przypadku wroclawia pokazuje error.
@Bratkello: @rail_man: @aikonek: @Azzl:
Napisalem do GW i powstal taki artykul:
https://gazetawroclawska.pl/pociag-z-wroclawia-do-pragi-nie-jezdzi-przewoznik-zawiesil-polaczenia-i-anulowal-bilety/ar/c1-14816814

Przerwa w kursowaniu do Pragi związana jest z pracami na torach prowadzonymi pomiędzy Usti nad Orlicą i Lichkovem. Pociągi z Wrocławia do stolicy Czech wrócą, kiedy przedsiębiorstwo zarządzające czeską infrastrukturą kolejową zakończy modernizację. Ma to nastąpić do 30 kwietnia, więc pasażerowie jak najbardziej mogą planować majówkę na praskiej starówce.