Wpis z mikrobloga

Już wiemy, jaką taktykę obierze rząd w związku z chińskim wirusem
Myślicie, że
-zakupi testy
-zwiększy badania na lotniskach
-zdyscyplinuje służbę zdrowia
-utworzy odpowiednie kwarantanny

Otóż nic z tych rzeczy. Taktyka rządu na epidemię jest:
-zrzucenie wszystkiego na samorządy, które zarządzają szpitalami, a szczególnie na samorządy gdzie władzę ma opozycja.

Ja #!$%@?, tych ludzi trzeba odsunąć, bo są zagrożeniem nie tylko dla gospodarki, ale dla zdrowia i życia.
Zamiast chociaż raz usiąść i się dogadać i przemyśleć sprawę to nie - kampania szczucia i nienawiści.

#polityka #pis #bekazpisu #koronawirus
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@mango2018:
Premier: Jesteśmy przygotowani na epidemię
Rzeczywistość: Brak dostępu do maseczek ochronnych, szpitale nie dostały procedur
Polacy: Co wirus, jaki wirus, do kościoła trzeba iść
Pracodawcy: Ale jak to nie przyjdziesz, ja nie mam ludzi, masz być
Wirus: Jakbym wiedział to bym zaczął tutaj
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mango2018: to będzie wyglądało tak, że najpierw wina spadnie na samorządy, a jak już sytuacja będzie beznadziejna wtedy to akcji wkroczy rząd i pokaże, że tylko oni są w stanie ochronić Polaków
@mango2018 To są wzorce czerpane z bolszewizmu. Szczują tak jak szczuli bolszewicy. Najzabawniejsza była pełna oburzenia reakcja pisu jak Tusk powiedział coś o "współczesnych bolszewikach". Uderz w stół :)

Przyjdzie taki czas gdy nazwanie kogoś pisowcem będzie obelgą na równi z nazwaniem kogoś komuchem albo bolszewikiem. Najgorsze że ktoś kiedyś będzie musiał przez kilkadziesiąt lat sprzątać po tej szarańczy.