Wpis z mikrobloga

Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #mirkokoksy #challenge #nintendoswitch #ringfitadventure

Tydzień 9/28
Kursywą oznaczam zmianę względem wyników z zeszłego tygodnia.

Statystyki:
Talia: 64,5cm 0cm
Biodra: 83,5cm +1cm
Prawe udo: 47cm 0cm
Lewe udo: 47cm 0cm
Prawa łydka: 33cm 0cm
Lewa łydka: 34cm 0cm
Prawe ramię: 25cm 0cm
Lewe ramię: 25cm 0cm
Waga: 55,2kg -0,3kg

Ogólnie:
Noga wydobrzała, chociaż uważam, żeby jej nie obciążać. Chciałam zacząć robić dodatkowo (oprócz ringfita) ćwiczenia z gumami, które polecił mi mireczek @SpeedTemplar (mam nadzieję, że nie obrazisz się za zawołanie).
NO ALE...
Pochorowałam się xD Akurat jak noga była ogarnięta xD (koronawirus hehe)
Jakoś mam ostatnio falę niepowodzeń, żeby móc ćwiczyć (°°

Jedzenie:
Powoli Huel mi wychodzi ostro bokiem, mam go kurna dość xD Z plusów takich, to zaczęłam jeść musli (nienawidziłam tego, bo owsianka, owoce, no ZBYT ZDROWE NO.) Ale przez Huela przyzwyczaiłam się do smaku owsianki i jest ok. W Lidlu są takie premium musli, słodkie i nawet dobre, i różne smaki! Polecam xD No a jak teraz byłam chora to jeszcze do żelek gusto się zainstalowałam no to ten xD
R.....r - Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #...

źródło: comment_1582655743dQknOYZHPCiORobM8OwPXJ.jpg

Pobierz
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haszaks: ja właśnie BMI mam w sumie w normie, ale mięśni nie mam xD trudno mi coś gubić, nawet na diecie (jak miałam grypę żołądkową i przez tydzień nie jadłam to jechałam do 47 kg, ale wyglądałam jak szkielet xD)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpeedTemplar: dzisiaj sprawdziłam kondycję wchodząc na 6 piętro w kamienicy (była winda, ale bałabym się jej używać xD) i miałam tylko lekką zadyszkę (a mam jeszcze lekki katar!) a nie umierałam i nie mogłam oddechu sprawdzić. Więc progress chyba jest! :D
@lisku_chytrusku: Z grubsza tak, zastępuje posiłek i robi to zadziwiająco dobrze. Brałąm go głównie do pracy jako zamiennik obiadu, bo nie chciało mi się w taką średnią pogodę i zimno wychodzić jeść xD Smakuje spoko, syci bardzo dobrze, aczkolwiek zwyczajnie zaczął mnie nudzić. Aspekt psychologiczny z chrupania czegoś jest nie do zastąpienia