Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Czy są tu jacyś stópkarze? To chyba najgorszy typ fetyszysty. Nie mam na myśli samego faktu co jest obiektem fetyszu, a to, jak się zachowują.

Uznajmy, że jest taki Karol. Karol jest w moim wieku. Uczyliśmy się w jednej klasie i trenowaliśmy razem sztuki walki. Jak to sztuki walki - na boso. Napisał do mnie bo mu się spodobałam. Po tym jak 9 lat mnie gnębił i celowo na treningu wywołał u mnie wstrząśnienie mózgu.
Raz po spotkaniu klasowym (nie piłam przez leki) pech chciał, że mieszka kilka bloków dalej i koniecznie chciał mnie odprowadzić. To było 6 lat temu. Po alkoholu zachowywał się zupełnie inaczej, mówił że zawsze go intrygowałam. Nadal się go bałam, więc wymusił na mnie spacer podczas którego leżeliśmy na łące i zaczął mnie całować.
Wczoraj (trzeźwy) do mnie napisał o tym jak na treningach mi cudownie pachniały stopy, jakie są cudowne, gładkie, mięciutkie. Zaczął pisać, że wylizałby je brudne i spocone. W końcu stwierdził, że chce być ze mną w związku (chyba nie sprawdził statusu na FB) i wysyłał MILIARDY WIADOMOŚCI. Napisałam, że nie chcę się nim bawić z szacunku (którego nie powinnam nawet do niego mieć). Po tym napisałam również, że nie mam czasu z nim się spotkać (realnie jechałam wtedy 140 km z kotem do kardiologa) to zaczął się rzucać z różnymi epitetami i tekstem, że żadna suka nie będzie nim się bawić.
Nie róbcie tak.

Nie powinnam czuć się źle, ale tak jest. Nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć, ale to coś w rodzaju upokorzenia.

#logikaniebieskichpaskow #f----z #stopyboners #tfwnogf
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle:
Na tym to polega - chorzy, toksyczni ludzie tak wlasnie dzialaja, sprawiaja, zebys to Ty czula sie winna, zebys Ty czula sie "upokorzona", mniejsza, slabsza, bys to Ty nie chciala go ranic.

A co on wlasnie robi? Jak mialby wygladac zwiazek z takim psycholem? I czemu nie powiedziec mu prosto z mostu, ze po tym co zrobil i z racji tego, ze masz chlopaka, ma Ci dac spokoj. A jak nie to zapisz screeny z dowodami i mowisz typowi jasno, ze:
- zglosisz to trenerowi, wlaczajac w to interwencje prawnika, by przypadkiem nie rozeszlo sie po kosciach, bo celowo zrobil Ci krzywde
- ze masz zapisane wszystkie dowody i sprawa trafi na psy i skonczy sie
  • Odpowiedz
@Twinkle:

Nadal się go bałam, więc wymusił na mnie spacer podczas którego leżeliśmy na łące i zaczął mnie całować.

chce być ze mną w związku (chyba nie sprawdził statusu na FB)

przelizałaś się z kolesiem którego się boisz, ale jesteś w związku? Nawet mi cię nie żal XD
  • Odpowiedz
@Twinkle: niestety ale to ty jesteś głupsza niż jakiś fetyszysta stóp. Najpierw dajesz takie sygnały, nawet się przelizałaś z nim a teraz nagle niedostępa i pokrzywdzona.
  • Odpowiedz
@Twinkle: nie cierpisz typa, wręcz sie go boisz a i tak poszłaś z nim nam spacer, lezeliscie na łące i dalas sie przelizac xdddd

Strach pomyslec co by sie stało jakby był ci obbojetny albo bys go troche lubiła
  • Odpowiedz
@Pickle_Rick: też najpierw nie zrozumiałem, nieczytelnie napisane. Całowała się z nim 6 lat temu jak jeszcze nie była w związku a typ napisał do niej znowu wczoraj jak już w tym związku jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xysz: Noszę gaz i nóż (którym nawet nie umiem się posługiwać xD) jak chodzę gdzieś sama. Na szczęście mam auto. Ja mu to wszystko powiedziałam i zablokowałam. Tylko mieszka niedaleko i chcąc, nie chcąc mijam jego blok wielokrotnie bo innej drogi nie ma. Nie wiadomo co mu może o---------ć

@agent-cooper: To się nazywa strach.

@Pickle_Rick: @ethics: Gościu to było 6 lat temu. Po 6
  • Odpowiedz
@Twinkle: to później nie miejcie pretensji do facetów że was wykorzystują. Tak pewnie doszło do niejednego gwałtu. Bo facet był nachalny, myślał że dziewczyny tak lubią a niejedną uzna to za g---t. A wystarczy stanowczo powiedzieć nie. To jest trochę straszne
  • Odpowiedz